Reklama

Doplnění odborné maturity za 2 roky (pedagogika)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 21:01
Doplnění odborné maturity za 2 roky (pedagogika)

Ahoj,

je tu někdo, kdo má zkušenost s doplněním odborné maturity za dva roky? Konkrétně bych si ráda dodělala předškolní pedagogiku. Mám gympl a s vysokou to nevyšlo. Z různých důvodů jsem se rozhodla, že bych si raději dodělala odbornou maturitu (mám možnost zaměstnání v soukromém sektoru, ale maturita nebo vyšší vzdělání v oboru je podmínkou). Hledala jsem na internetu, ale příliš se mi nedaří najít dostatečně informací, tak třeba někdo poradíte. Zajímala by mě především časová náročnost, potom náročnost studia jako taková, celková spokojenost apod…PS: Bydlím v Praze, hraju na klavír i kytaru, tak s nástrojem problém snad nebude.

Reklama

Reakce:

M-A
Kecalka 161 příspěvků 27.01.17 21:20

Napis mi zpravu, ja to resila (resim ale uz vim co a jak) tak neco o tom vim. I ve skolstvi pracuju, stredni taky gympl a vysokou delam ale jinou pedagogickou nez potrebuju do prace. Kdyztak ve zprave ;)

PepiKo
Ukecaná baba ;) 1062 příspěvků 27.01.17 22:14

Kolegyně si dodělávala klasifikaci v Ml. Boleslavi v soukromé škole Mája myslím? Výuku měla jednou týdne -úterý? Cely den, od osmi do čtyř cca. Náročnost bych neřekla, že byla nějaká děsivá, co jsem pochopila rak největší problém ji dělala hudebka, ale to píšeš, ze ovladas… jinak dělala poměrně často různé projekty, byla v té době na mateřské, ale chodila do práce, aby je mohla vypracovat, například nějaký výtvarný projekt atp. Praxi asi dělat žádnou nemusela, jelikož měla v te době již dlouhou dobu odpracovano a navíc v pracovním poměru i během studia.
V Praze je také soukromá, SŠ Futurum, když jsem na to kdysi koukala, tak snad chtěli 18 tisíc za rok, teď nevím kolik to bude

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama