Fotoaparát Kidizoom

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
159
7.6.12 09:04

Fotoaparát kidizoom

Holky, máte ho některá doma? Dávaji ho v reklamě, nenašla jsem moc recenzí, ale docela mě zaujal. Uvítám každou zkušenost. Díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8911
7.6.12 09:44

Ano, máme. Syn ho dostal k Vánocům (3 roky). Docela si s ním vyhrál - fotil, upravoval fotky (dají se tam na fotku přidat různé blbůstky jako klaunská čepice, zmrzlina a tak), hrál hry (jsou tam asi 3).

ALE: kvalita fotek z toho foťáčku je tristní! Syn navíc umí používat i můj starý digitál a dělá na něm supr fotky. Ty jsou použitelné i do alba.

Takže, pokud chceš „hračku“ pro dítě, tak ano. Pokud chceš, aby z toho byly i rozumně použitelné fotky, tak ne. Už bych do něj znovu nešla a ten starý digitál mu přenechala rovnou. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17608
7.6.12 09:51

mně to taky nepřipadá až tak… Teda nemáme ho doma, to ne. Ale koukala jsem na něj a to už bych si radši ještě litra přidala a koupila něco takového

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8911
7.6.12 10:04

U toho Kidizoomu je dobré to, že má po stranách ty široké gumové úchyty, takže se malým dětem dobře drží a že je spíš plastovej, takže se s ním nic nestane, když spadne na zem.

Ale syn zvládá (i když hůř) držet i toho starýho malýho kompakta a na zem ho ještě nehodil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2271
8.6.12 21:52

Malá ho má taky a je z něj nadšená :mrgreen: , fotí všechno a všechny.Jsou tam i hry a úprava fotek.Pravda je, kvalita fotek nic moc, to by musela fotit něco statického a ani se nehnout aby fotka nějak vypadala. Ale za to její nadšení to stojí.Jo a nerozbitnej fakt je :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
159
10.6.12 13:25

Děkuju všem za názory :mavam: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
wallentino
12.11.12 22:18

Chtěla bych se ještě optat těch co ho mají co vše je na foťáku v češtině. našla jsem na ebayi o dost levněji, ale samozřejmě v angličtině. tak by mě zajímalo, jestli by se jednalo jen o návod, či na displeji se něco objeví v onom jazyce a ten měnič hlasu na to nemá vliv?
díky moc za info!!! :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
1490
12.11.12 23:03

Ahojky, já na něj narazila minulý rok v německu o vánocích, za úplně jinou cenu, než se nabízel tady a uvažovala o tom.tam navíc mají v nabídce od výrobce také kameru s foťákem, což mi připadalo ještě lepší, natáčet si videa
ale vzhledem k tomu, že malýmu je 6, tak mi t připadlo, že už je na to fakt starý
s tím jazykem si myslím, že záleží pro jaký trh to je, takže pokud je to anglicky, tak tam nebude nahraný český software, tedy možnost přepnutí do češtiny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
wallentino
13.11.12 19:43

Malému jsou 4 a vzhledem k tomu, že ráda fotí především s mým mobilem či foťákem a já se děsím jakéhokoli pádu, tak se mi to zdá jako dobrá zábava i třeba na cesty, díky oněm hrám. jestli je to tedy i jako obdoba gameboye :-) myslím, že pokud neumí číst, je jedno jaký jazyk bude v nabídce - menu. stejně už ve většíně přístrojů je používaná angl. já jen nevím jestli to i komunikuje a je tam v nabídce i nějaká měnička hlasu…
třeba hračky od fisheru a podobně i když jsou o mnoho levnější a nabídka větší v UK nekupuji, jelikož by v ang. jazyce nesplnily svůj účel

• Citovat
  • Nahlásit
wallentino
13.11.12 19:45

Ale za min. 1500,– jak se prodává u nás, to tedy se mi zdá velice vysoká cena, už bych mohla koupit telefon co obsahuje hry, základní fotoaparát, či nějaký levnjěší foťák. nevím, že u nás ti prodejci rejžují na každé novince a hračce co je na trhu!

• Citovat
  • Nahlásit
1
14.1.13 14:31

kidizoom fotoaparat

Aj ja zvažujem jeho kupu..len 50eue..hm rozmýšlam, či sa to oplatí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2531
16.2.13 16:07

Ahojte holky,
můj synek taky pořád fotil mým foťákem a já se hrozila všeho…od pádu, přes nechtěné volání až po přenastavení telefonu.
V listopadu dostatl kidizoom a byl šťastný jako blecha a pořád je.
A my taky, protože si s tím skvěle vyhraje a zabaví…fotí návštěvy, kamarády venku a já netrnu hrůzou.
Má ještě o rok a půl mladší segru a občas jí foťák půjčí…a jsme v klídku, že to tak nerozbije.
Kvalita fotek sice horší, ale možnosti různých závavných doplňků na fotografii, možnost nahrávání videa, hry přímo ve foťáku, možnost stáhnutí fotek do PC přes lehce sehnatelný USB kabel…děti ocení…
Jsem ráda, že jsem foťák koupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
880
4.5.13 18:18

Ahoj, obnovuji diskusi. Chceme dceři foták koupit, je to už novější verze s 2.0 megapixel rozlišením, tuším že ty starší měli 1,3. Nevím jestli jste psali o té 2,0 nebo 1,3. Dceři budou 3 roky, a zdá se mi to jako nejlepší varianta (z toho širokého výběru :mrgreen: :mrgreen: ) ale mám strach, aby ty fotky nebyly špatné až moc. Dá se na to dívat, nebo je to zrnitý škaredý flek :D? děkuji za odpověd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2840
4.5.13 19:41

@marketa612 my jsme ten foták kupovali k čtvrtým narozeninám, ted teda nevím, jaký tamm á rozlišení. Na fotky se dívat dá, pokud je dostatek světla a dítě udrží foták v klidu, což nějako dobu potrvá něž se naučí. Ale jsou tam fajn doplnky, se kterýma se dá vyhrát (třeba vyfotit tatku s parádním knírem) a hry u kterých se syn docela zabaví. Vzhledem k tomu, že tohle byla jediná hračka, kterou kdy dle reklam chtěl, tak ji dostal a na to základní naučit se držet foták v klidu, nestrkat prsty před objektiv to asi stačí. I proto, že vypadá celkem odolně, párkrát už nám spadl a zatím teda funguje. prostě si myslám, že takhle malýmu dítěti stači

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69302
27.9.13 20:36

Ahoj, obnovuji diskuzi, myslíte, kdo ho má doma, že by byl foťák vhodný již pro dítě ke druhým narozeninám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat