Framikoin na hráz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 20.11.18 19:52
Framikoin na hráz

Ženy, prosím mohu si na poraněnou hráz dát Framikoinovou mastičku?
Jsem 7 týdnů po porodu, kde bylo ošklivé poranění které mi sešili normálními stehy.. :roll:
Byly mi tahány až teď po 6tinedělí no a teď po tahání mě v místě začalo štípat při pohybu a mám to tvrdé, jakoby bouli. Tak aby to nebyl zánět. Někdo radu ještě? Díky :nevim:

Reakce:
iwa83
Kelišová 6740 příspěvků 20.11.18 19:56

Řešila bych to na gyndě, pokud doma, tak bych spíš oplachovala řepíkem.

Framikoin je antibiotikum, ne? To bych si sama neordinovala.

Janli
Kelišová 6288 příspěvků 20.11.18 19:58

Framykoin na spodek ne. Mohla by sis uhnat pěknou kvasinkovou infekci. Rozhodně by jsi to měla řešit s lékařem.

Makito
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 20.11.18 20:09

No já bych volala zítra k doktorce nebo tam šla, ať se mi na to podívá. Možná bych zkusila gel z dubové kůry, ale nevím, jak to máš teď zhojeno, ať si tam ještě něco nezavlečeš.

Petkaelik
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 20.11.18 20:25

Já bych často sprchovala a na vatový tampon dala Betadinu, měla jsem problémy po šití a takto mi to bylo doporučeno na gynekologii.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22889 příspěvků 20.11.18 20:34

Řešila bych s gyndařem, omývala řepíkem, pořádně sušila, větrala a možná bych zkusila masírovat jako jiné jizvy…

Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 20.11.18 20:35

@Petkaelik
Tu já nemůžu kvůli štítné žláze, ale děkuji, používám hemagel.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1208 příspěvků 4 inzeráty 20.11.18 20:37

framykoin rozhodně ne 8o já mazala nejdřív gelem z dubové kúry a pak hemagelem, dneska bych ani nepoznala, že jsem měla nástřih ;)

Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 20.11.18 20:37

Masírovat se to dole nemá prý, a k Dr budu volat chtěla jsem jen teď na noc podat první pomoc. Uvařím tedy řepík děkuji…
Už jsem zoufalá, mám pocit, že se to snad nikdy nezahojí :,(

Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 20.11.18 21:27

@Twixinka tak to se mi nestane, byla jsem bez nastrihu potrhaná až běda :(

iwa83
Kelišová 6740 příspěvků 20.11.18 22:03

@Wensdyyy Zkus ten řepík. Mě se po prvním porodu asi 4 týdny po rozjelo šití. Radost veliká, bolest obdobná. šla jsem do nemocnice, dali mi nějakou mastičku + doporučili omývat řepíkem, sprchovat po každé potřebě, hodně větrat. Takže taková klasika. Zhojilo se to dobře.

Wensdyyy
Stálice 57 příspěvků 56 inzerátů 20.11.18 22:35

@iwa83 to se taky může stát jo 8o

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >