Františkovy lázně červenec 2021 - bude někdo?

7
4.5.21 14:14

Františkovy lázně červenec 2021

Ahoj holky, chystáte se některá do lázní v červenci? Budu v hotelu Pawlik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
134
5.5.21 12:45

@erisy Ahojda, pokud se mi nevydari ET ted v květnu, tak se tam chystám.. Můžu se tě zeptat, dívala jsem se na ceník a při komplexní péči, je to v Pawliku cca min. 25000 za jednolůžkový v sezone, souhlasi? Diky moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.5.21 16:13
@Natao píše:
@erisy Ahojda, pokud se mi nevydari ET ted v květnu, tak se tam chystám.. Můžu se tě zeptat, dívala jsem se na ceník a při komplexní péči, je to v Pawliku cca min. 25000 za jednolůžkový v sezone, souhlasi? Diky moc

Ahoj,
ano, nějak tak za jednolůžko.
Budu v budově B a budu mít jednolůžkový.
Držím palce, ať tě to vyjde v květnu!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
5.5.21 16:34

@erisy Super diky moc, tak ja pisnu, kdybych se tam chystala, třeba by mi to taky tak nějak na ten červenec vyšlo, asi je to ted celkem rychle, co jsem četla, ale za 3 týdny muze byt situace asi jina..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.5.21 16:39
@Natao píše:
@erisy Super diky moc, tak ja pisnu, kdybych se tam chystala, třeba by mi to taky tak nějak na ten červenec vyšlo, asi je to ted celkem rychle, co jsem četla, ale za 3 týdny muze byt situace asi jina..

Dobrá, domluveno! :) Budu tam od 4.7.-25.7.
Původně jsem měla jet do hotelu Louisa ale Pawlik se mi líbil více a vše je pod jednou střechou :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
134
5.5.21 16:45

@erisy Ano, mne se právě taky moc líbí, ale je fakt, ze ta cena není úplně nízká, na druhou stranu oproti cca 19000 za Adler, Luisu, apod. To už asi není takový rozdíl.. A ty slunečné lazne, hmmm, v červenci, super :) a bazén, sauna, vyrivka do devíti do večera primo u nosu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.5.21 16:58
@Natao píše:
@erisy Ano, mne se právě taky moc líbí, ale je fakt, ze ta cena není úplně nízká, na druhou stranu oproti cca 19000 za Adler, Luisu, apod. To už asi není takový rozdíl.. A ty slunečné lazne, hmmm, v červenci, super :) a bazén, sauna, vyrivka do devíti do večera primo u nosu..

No právě. Raději trochu připlatit a být spokojenou po celou dobu pobytu! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.5.21 19:16

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala. Jedu do Pawlika ve stejném termínu, od 4.7. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
21.5.21 12:28

@Campanula33

Ahojky,
určitě, budeme jedině rádi! Budeme mít stejný termín v Pawliku! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
27.5.21 20:19

Ahojte. Přidám se k vám :) jedu taky 4.7., ale budu v hotelu Belveder. Kdyby se někdo našel, kdo bude taky tam… :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.5.21 21:25

Paráda, další do party ve stejném termínu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
27.5.21 22:00

@123_nik
Ahoj, super! Budeme dobrou partou! :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
9.6.21 13:53

Ahoj holky, taky bych se ráda přidala do party, budu tam ve stejném termínu v hotelu Pawlik :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
9.6.21 20:00

@Lenisek6
Ahoj, super, budeme rádi! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...