Frýdek-Místek

Anonymni
24.9.09 18:53

Frýdek-Místek

ahoj, neboť nemusí všichni vědět, kam zvažujeme, že bychom se přestěhovali, tak anonymně :wink:

S manželem žijeme oba od narození v Ostravě - vystřídali jsme každý i společně několik městských částí. Čekáme rodinu a chtěli bychom lepší životní prostředí pro nás i pro dítě.

Tak nás napadl jako zlatý střed Frýdek-Místek, úplně na vesnici nechceme.

Pokud Vás napadují nějaká pro a proti bydlení ve FM (spíše to vypadá na Frýdek :lol: ), budu ráda, když napíšete.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13496
24.9.09 19:16

Tak ja ve FM nebydlim,zijeme v Ove ale taky bych volila vice FM nez Ovu,je to blize k horam,urcite tam neni tak priserne ovzdusi jak v OVe…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11524
24.9.09 20:40

proti Frýdku-Místu absolutně nic nemám :lol: :lol: Bydlím sice více do hor, ale ve FM pracuji. Každá část města má něco do sebe. Frýdek je na kopečku, takže si vypracuješ fajn fyzičku, hezká lokalita je nad školou u sovy - u červeného kostela ( ul. Jiráskova, Mánesova), pak je hezky za nemocnicí ( ul. K hájku, je to takový okraj města ) a pak Riviéra, starší sídliště, nepřeplácané paneláky, hodně zeleně. To jsou lokality, kde bych si dokázala představit bydlet.
Doufám, že dobře vyberete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
24.9.09 20:52

Jsem rodák a mám naše město docela ráda.
Pozitiva: blízko do hor, řeky a přehrady, parky a nová dětská hřiště, dost školek i pediatrů, slušné základní a střední školy, filmový klub a nedělní divadlo pro děti, pracovní příležitosti v dosahu…
Negativa: kamiony ve městě (stavbu obchvatu blokují ekomagoři), nonstopky a herny kam se podíváš, drahé byty (poptávka souvisí s pracovními příležitostmi), státní nebo městské bydlení jen pro socky a důchodce, chybí zubaři a odborní lékaři…
Ale žila jsem i na mnoha horších místech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.9.09 14:32

díky holky za odpovědi

sati - tak jsme se byli včera podívat na jednom naprosto úžasném bytě na ul. Mánesova, ale lhůta rozhodnout se do úterka je hraniční, když já se teprve v úterý dozvím, jestli čekám jedno nebo dvě :wink: a podle hcg to vypadá spíše na 2..
naštěstí je dole bývalá kočárkárna pro 2byty,takže super, ale já teď řeším dopravu vlakem (auto prostě nemáme a zatím nechceme, uvidíme, jak dlouho ještě vydržíme :lol: )
jak s dvojkočárem do vlaku? dvojkočár za sebou by možná šel …
no prostě komplikované…
ale pokud budou dvojčata, tak v současném bytě, taky zůstat nemůžeme, krom malého výtahu, žádná kočárkárna :(

uvidíme, řekl slepý…

• Nahlásit
  • Citovat
9299
21.1.10 20:15

Frýdek-Místek..určo nádhera mě se tady líbi hlavně všude blízko a je tady vše co mamina k životu potřebuje..Na mánesové jsou hezké byty i tady kde bydlím ja na slunečné a mužu ti i svuj prodat :D jelikož chceme do domečku :D :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.18 11:42

Hledám

Prosím o pomoc. Hledám biologické rodiče, je mi 29 a ráda bych je viděla. Nic po nich nechci, nic jim nezazlivam. Nehodlám jim jakkoliv vstupovat do zivota nebo ubližovat. Jsem inteligentní žena, co si zaslouží, aspoň trochu vědět kdo jsem. Jsem citlivá, empaticka, chapava, osoba, co již spoustu prožila.. Prosím pomozte, kdo znáte, děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12975
9.2.18 12:53

@Killaris Bohužel jsem musela smazat Vaši fotku s informacemi o rodičích. Za šíření osobních údajů byste mohla být trestně stíhaná. 8o Zkuste to prosím opisem, nebo pouze podle jména - určitě řada maminek pomůže.

Držím palce!
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.4.18 17:43

Ahoj všem! :) Nabízím hlídání dětí ve Frýdku-Místku. Většinou hlídám děti po domluvě, ale loni jsem měla holčičku na každodenní hlídání (mamince nevzali dcerku do školky). Kdyby někdo potřeboval, stačí napsat do zpráv a ozvu se. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama