Funkční a kvalitní oblečení

589
22.1.21 12:34

Funkční oblečení kvalitní

Ahoj, poradíte nějaké opravdu kvalitní funkční oblečení? Chtěla bych na chladné jaro/chladný podzim - golf, lehká turistika?
Material Moira? Merino?
Díky! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1092
22.1.21 12:58

Klimatex, Craft, merino od Lastingu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4730
22.1.21 13:39

Také doporučuji Craft.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
22.1.21 13:41

@tabitta ten výběr je teď tak obrovský, že to je nejvíc o tvém vkusu :nevim:
pak záleží, jak moc se u té aktivity zapotíš, jaký potřebuješ střih… Kvalitních značek je nepočítaně a sebe znáš nejlépe ty, abys věděla, co preferovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
22.1.21 13:46

Právě. Šlo mi o to, s jakou značkou máte nejlepší zkušenosti. Aktivity jsem psala, lehká turistika, golf,..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19641
22.1.21 13:54
@tabitta píše:
Právě. Šlo mi o to, s jakou značkou máte nejlepší zkušenosti. Aktivity jsem psala, lehká turistika, golf,..

To je těžké, já mám třeba ráda moiru, ale manžel to nesnese. A kupuje klimatex. S výše zmíněnými značkami chybu neuděláš, ale pocitově tinikdoneřekne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24219
22.1.21 13:57

To je dost o vkusu, preferencích a i kus/model kusu v rámci jednotlivých značek.
Mě třeba merino není úplně příjemné, stejně tak nesnesu kde jakou funkční umělotinu.
Mám funkční triko na turistiku od Husky a jsem s ním moc spokojená. Spolu s ním jsem si koupila mikinu a katastrofa - po jednom vyprání odešlo poutko na pověšení a šíleně zežmolkovatěla. Funkci sice plní, ale na parádu to moc není. : :roll:

Trika z moiry (z těch první ne moc designové řad) mám už 15 let a furt drží.

Od Craftu mám pár věcí na kolo. Stejně jako Castelli má pro mě moc příjemné materiály.

Bundy a boty s dobrým poměrem cena/kvalita má třeba AlpinePro.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5860
22.1.21 14:15
@tabitta píše:

nejlepší zkušenosti:
Smartwool, Icebreaker, Adidas, Nike, Craft, Northfinder, Oneil, Alpine Pro, Kari traa, Head, Helly Hansen, Klimatex, Under Armour,…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25617
22.1.21 16:28
@tabitta píše:
Ahoj, poradíte nějaké opravdu kvalitní funkční oblečení? Chtěla bych na chladné jaro/chladný podzim - golf, lehká turistika?
Material Moira? Merino?
Díky! :kytka:

Na turistiku kupujeme oblečení v Decathlonu a jsme moc spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat