Furunkl- nevím si již rady ????

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
5.7.22 22:14

Furunkl- nevím si již rady ????

Zdravím,
mám už delší potíže s abscesy na kůži nebo-li furunkli a už si nevím rady jak dál… 😕
Objevují se mi v tříslech a v okolí prsou. Již jsem v minulosti léčila antibiotiky, dokonce 3×… Teď mám nasazenou léčbu od alergoložky, která si myslí že důvodem furunklů je oslabená imunita. :think: :nevim:
Léky jsem brala již měsíc a vidím spíš zhoršení a nevím si opravdu rady… Co mi naposledy dnes znovu furunkl praskl, vytekla černá sražená krev a na furunklu mám černý strup :think: :think:
Nemáte někdo zkušenosti s tímto? Myslela jsem, že mi to např. na chirurgii nějak odstraní či vyřežou :think: :think:
Tak či tak se určitě chystám v nejbližší době k lékaři, kdyby jste někdo měl nápad co navrhnout mé lékařce za řešení určitě se ozvěte :kytka: :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3990
5.7.22 22:22

Kdysi před lety se mi takovéhle lahůdky dělaly taky. Když to bylo potřetí, udělal mi praktik celkové vyšetření a zjistila se cukrovka druhého typu. Po srovnání cukrovky jsem už žádný furunkl neměla. Zkus to probrat s praktikem.
A taky celkový životní styl může hrát roli. Jak jíš, piješ, zda kouříš, nervuješ se, žiješ ve stresu. To všechno ovlivňuje organismus a ten pak může být náchylný k lecčemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1088
5.7.22 22:32

Manželovi to vždy odstranili na chirurgii…pokud je to váček pod kůží naplněný hnisem…na povrchu to vypadá jako akné ale vymacknout to nelze…dost si s tím vytrpel…měl to zanicene a umrtvit to nešlo. Vydlabavali to nějakou lžičkou a zaživa to bylo psycho…mám dojem že i ztrácel vědomí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
5.7.22 23:31

@Murka
Notak tohle je hodně pravděpodobné, mám jít v nejbližší době na preventivku tak se o tom určitě zmíním… :roll:
Když jsem si jako laik prohlížela příznaky cukrovky tak to dosti sedí navíc to mám dokonce dědičné (mamka je diabetik, babička taky)
Moc jste mi pomohla :srdce:, možná už to podchytíma a konečně zjistím příčinu :zed: :zed: :roll:
Držte mi palce :roll: :palec: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
5.7.22 23:35

@Fonty
No tohohle jsem se bála nejvíce, muselo to být příšerné jak pro Vás tak pro manžela :,(
tohle nepřeju ani svému nejhoršímu nepříteli :oops: :oops:
Snad se to nějak vyjasní, ale nevylučuji že se na chirurgii neobjevím bohužel :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3990
6.7.22 17:36

@mar0334 Určitě jděte k praktikovi a přímo se zeptejte na tuhle možnost. Držím palce :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.7.22 08:29

Autovakcína

Pomůže autovakcína.

Zajdi na imunologii. Hned. Nenech se objednat až za x měsíců. Na imunologii si nech vystavit žádanku na stěr z Tvého furunklu. Následně na chirurgii sejmou a na imunologii vyrobí Tvou vlastní autovakcínu - kapičky, které budeš několik týdnů užívat.

S furunkly mám toho za sebou hodně. Po autovakcíně se už nikdy neobjevil.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat