Fusak - termín březen/duben

102
8.1.20 13:29

Fusak-termin brezen/duben

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak mocjste oblikali miminko v breznu/dubnu a jestli jste používali fusak, popř. jestli můžu poprosit odkaz na nějaký, se kterým jste spokojené? Maličká se má narodit 4.4., ale jelikož jsme se vším minimálně o týden napřed, tak předpokládám ten březen. Děkuju za rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
126
8.1.20 13:34

Dcera se narodila 27.3. a fusak jsme nepotřebovali. Do kočárku jsem ji měla v zavinovacce a přes ni perinku (dětskou z IKEA, na dvakrát prehlou). Líbilo se mi, jak to vypadalo. Malá byla většinou ještě zpocena. Když byla zima nebo foukal vítr, dala jsem slídu (nevím, jak se to jmenuje, patří to ke kočárku na cvoky :mrgreen: ) za mě zbytečnost, kup si raději poradny na zimu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107
8.1.20 13:34

To už bych pořídila fusák podzimní. Já měla od emitexu fleesový. Případně dáš deku. A více miminko oblíkneš. Fleesové kombinézky jsou super. Myslím že zimní fusák už je zbytečný.
https://www.nejbaby.cz/…avlna-fanda/?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107
8.1.20 13:37

Dokonce ho mám stále doma na prodej ten fusák. Tmavě šedý s růžovým vnitřkem :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15823
8.1.20 13:40

Používala jsem emitex fleecový fusak. Využívám ho i teď do sporťáku protože se dá rozepnout úplně a ohrnout a dítě tam s botama posadit. Teď myslím mají i slevy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11426
8.1.20 13:43

@Jana84667 Zbytecnost. Kup kvalitni deku. Nez mimco trosku povyroste, aby jsi s nim trajdala venku, bude kveten :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23600
8.1.20 13:44

První syn je začátkem května, tak to jsem kupovala fusak až v listopadu. Emitex combi. Mladší syn je v půlce března, ten byl v tom fusaku asi 3×. Měla jsem kočárek s vložnou taškou, mimco v zavinovačce, tak měl teplo. Nejmladší je lednový, tak u něj se fusak využil hodně. Ale mám pocit, že v dubnu už jsem dávala podzimní, nebo deku. První týdny se moc ven nechodí, a pak už bude zbytečný. Ideální by bylo si jarní, flisovy fusak/ zavinovačku půjčit a koupit si zimní fusak až na podzim. Jinak ten Emitex mám 10 let a pořád super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2283
8.1.20 13:47

Taky čekám březnové/dubnové miminko. Na jaro nebo podzim se mi u starších dětí osvědčil tenký fusak od Pinkie. A do něj jsem oblékla dle počasí. Ten březen/ duben se nedá moc odhadnout. Dívala jsem se na statistiky a loni bylo jeden týden 20°C a hned další jen 6°C. Takže jsem v nejmenší velikosti pořídila i fleecovou kombinézu z H&M a budu doufat, že bude spíš tepleji. Dokoupit se dá vždycky. Ale zimní fusak nebo kombinézu už bych asi neporizovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4107
8.1.20 13:54
@cecetka píše:
@Jana84667 Zbytecnost. Kup kvalitni deku. Nez mimco trosku povyroste, aby jsi s nim trajdala venku, bude kveten :mavam:

Za mě byl třeba ten fleesový fusák fajn i pro roční, dvouletou… nebo to neskopala jako deku. Měl vykrojené díry na pasy. Když usla zabalila jsem ji do toho. Nebo jinak uplně odepla. A ještě ten emitex nový stojí 600, a my měli bazarový za 350.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
790
8.1.20 13:59

Já fusak mám a to od Elodie Detsils a malá ho má super v kočárku i teď (17 měsíců) myslim, že do něho vleze i příští zimu. Přímo na elodiedetails.com mají teď vyprodej a stojí půlku starší kolekce a vždy se dá ta značka dobře prodat. Jestli nekoupíš fusak teď, tak stejně na podzim/zimu budeš potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
526
8.1.20 14:20

Syn se narodil 15.3. a fusak jsme ten první rok neměli. Stačila zavinovačka, deka a nánožník a co jsem mu pod to oblékala už si teda moc nepamatuju :nevim: ale na ten březen/duben to tak stačilo a pak už bylo tepleji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7340
8.1.20 14:23

Měla jsem teplý fusak od Little Angel na úplné miminko a pak obyčejný Emitex s fleesem. Pokud koupíš ten (rostoucí), tak ho v pohodě využiješ i další zimu.
Hodně záleží, jaké bude počasí, loni koncem března ještě sněžilo, to se nedá moc odhadout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10497
8.1.20 14:24

Stejně zimní budeš potřebovat. Kup ten prodlouzena. Mám emitex.
A podzimní taky uzijes

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
8.1.20 14:45

Ahoj, malá je 4.3. a v porodnici nám začalo sněžit, fusak jsme neměli a v pohodě - byla oblečená, v zavinovačce, tenkou a teplou čepku a přes ní teplá deka a ten kryt látkový na hlubokou korbičku, a byla úplně v pohodě…kdyby šlo o celou zimu tak určitě, ale takhle si já teda myslím, že je to zbytečný, a pak na podzim si něco pořídíš už jako zkušená matka do sportovní korby ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
8.1.20 15:11

@Veru1987 a můžu poprosit foto s cenou? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama