Půjčení oblečení pro mimčo

7.1.20 14:40

Půjčení oblečení pro mimčo

Ahoj mamky,

narazila jsem na možnost půjčit si oblečení pro mimčo od narození až do 1 roku s tím, že jakmile prcek z velikosti vyroste zabalíte výbavičku a pošlete zpátky. Vše je online. Vyjde to asi kolem 1000 Kč na měsíc. Nemáte někdo s tím zkušenost? Uvažuju, že to vyzkouším, co myslíte? Budu ráda za každou radu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

7.1.20 14:43

Obhlížíš trh a případnou poptávku?

Za mě je to mizerný podnikatelský nápad, nevýhodný pro všechny strany (za litr mám oblečení pro dítě na půl roku, které nemusím nikomu vracet a řešit, že na něčem z toho je nevypratelný flek od mrkve).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5528
7.1.20 14:45

Za 1000 na měsíc pujceni oblečení na mimino?? To je úlet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 14:45

Vyzkoušej, co uznáš za vhodné. Podle mě je to dost ptákovina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10001
7.1.20 14:47

@kafinoo chceš v tom podnikat? A cekas jestli by byla poptávka? Tak za mne, za litr na měsíc? Si se zbláznila, ne? Za tu částku dokážu nakoupit na x měsíců a nemusím resit fleky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3534
7.1.20 14:50

Ne, tisíc korun na měsíc bych ti za takovou službu fakt nezaplatila 8o V dnešní době, kdy jsou bazary přecpané hadříkama za pár korun? Jelikož mám momentálně nejmladší dítě ve své „sociální bublině“,jak se tady pěkně říká :lol:, tak mi kamarádky a příbuzné spoustu oblečení po svých dětech darují za čokoládu, já sama mám pak problém to někde upíchnout i zadarmo a většinu věcí dávám na charitu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48897
7.1.20 14:50

Kdybys řekla, že za měsíc NAKOUPÍŠ oblečení pro mimčo, klepala bych si na čelo, jak nakupuješ příšerně draze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
545
7.1.20 14:53

Viděla jsem stránky před několika měsíci a říkala jsem si, kdo by do toho šel. U obleceni je to opravdu nevýhodné, nakupování z bazarku je ekonomičtější, člověku to zůstane nebo se to dá poslat dal a také to šetří životní prostředí. Půjčování má možná smysl u větších a drahých věcí z vybavicky, jako třeba elektrická odsavacka, i když o tom také trochu pochybuji, protože na bazarech je vše levné a lidi se toho horko tezko zbavují. Ale pujcovani obleceni opravdu nemá šanci uspet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 14:58

Tisícovku bych dala tak za ten rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2699
7.1.20 15:03

@kafinoo když chcete vyhazovat peníze zbytečně tímto způsobem, je to vaše věc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23147
7.1.20 15:06

Tak kdyby bylo od Diora :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
7.1.20 15:11

Jestli chceš nějaké oblečení, tak ti klidně nějaké prodám či dám.. mám toho celý kumbal. A nemusis tady řešit toto

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.1.20 15:16

Za tisícovku na měsíc? 8o :roll: to je mazec, v obchodech jako je pepco nebo kik nakoupím za tu cenu na půl roku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6019
7.1.20 15:23
@kafinoo píše:
Ahoj mamky,narazila jsem na možnost půjčit si oblečení pro mimčo od narození až do 1 roku s tím, že jakmile prcek z velikosti vyroste zabalíte výbavičku a pošlete zpátky. Vše je online. Vyjde to asi kolem 1000 Kč na měsíc. Nemáte někdo s tím zkušenost? Uvažuju, že to vyzkouším, co myslíte? Budu ráda za každou radu :-)

To je jako reklama? Nebo doopravdy uvazujes, ze za litr na mesic si pujcis obleceni 8o 8o
Todle snad neudela ani nesvepravny clovek 8o to je hardcore 8o :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6019
7.1.20 15:24
@pikola píše:
Tak kdyby bylo od Diora :mrgreen:

Asi tak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit