Monitor dechu Babysense 7

1030
25.12.19 09:30

Monitor dechu Babysense 7

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na monitor dechu Babysense 7. Obsahuje 2 podložky, lze je použít každou zvlášť? Jedna do postýlky a druhá do kočárku? A přenášet pouze kontrolní jednotku? Máte někdo tento monitor? Z popisu mě vyplivá, že se obě podložky použijí do jedné postýlky, aby byla celá pokryta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2824
25.12.19 09:41

@Kskaja mame Babysence 2 a ma 2 podlozky. Kdyz byly deti male, mely v postylce jen 1. Jak rostly a vic se hybaly, mely tam 2. A stejne z nich utekly a houkalo to :lol: Plane poplachy (krome tech, kdy se dite zkroutilo v postylce mimo desku) jsme nikdy nemeli! S deskou v kocarku nemam zkusenost, ale myslim, ze je to blbost. Bude ti to snimat pohyb kocaru a ne pohyb hrudniku ditete. Jinak ano, je mozne pouzivat desky samostatne a prenaset jen zakladni jednotku. Vyuzitelne treba v dome, kde ti dite v noci spi jinde nez pres den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2824
25.12.19 09:43

@Kskaja Jeste doplnim, ze do kocarku je vhodnejsi pouzit monitor dechu, ktery se upevnuje na plenu. S tim zkusenost nemam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
25.12.19 10:07

@luci.no děkuji za odpověď, do kočárku jsem uvedla příklad.. Chtěla bych ten druhý do postýlky kterou budeme mít v dolním patře. Druhou v horním. Děkuji za odpověď :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.12.19 10:28

@Kskaja ahoj, my mame monitor dechu Babysense 7 a vyuzivam kazdou podlozku zvlast. Jednu mame v postylce v loznici a druhou v obyvaku. Maly ma pul roku a zatim staci jedna podlozka v postylce, plany poplach jsme zatim nemeli :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
25.12.19 10:36
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
25.12.19 11:33

Taky máme sedmičku a jedna deska mi v pohodě vykryla celou postýlku i se stěhovavym dítětem. Celkově jsem s timhle monitorem byla spokojená, nikdy žádnej planej poplach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1030
25.12.19 19:35

@anniething super, děkuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu