Pěnové lehátko do vaničky - je v draciku?

283
18.12.19 07:35

Pěnové lehátko do vaničky - je v draciku?

Zdravím :oops: chci se zeptat, jestli v hračkářství Dráčik mají pěnové lehátko do vaničky? Byla jsem v Pompu a tam to neprodávali. Vůbec nevím kde to hledat…ví někdo jestli to tam mají nebo ne? Děkuji za odpověď :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.12.19 08:08

@Deňa1995 Lehátko není hračka…takže v hračkářství tezko…prodavaji ho v detskych obchodech a na internetu je toho mraky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
403
18.12.19 08:13

Ja ho vzdy sehnala jen ns netu… vzadnym obchode pro deti, v drogerii, obchody typu kik, pepco, hypermarkety..nic :-D maji jen lehatka plastova nebo latkova..nakoupila jsem si pres net do zasoby, menim je dle potreby, tak 1× za mesic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3359
18.12.19 08:36
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
97
18.12.19 09:03

Tam kde prodávají kočárky a vybavicku pro děti to seženeš :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15033
18.12.19 09:10

Ja mela penove lehatko. NEDOPORUCUJU!

Schne to celou vecnost, i kdyz ho clovek poradne vyzdima a da na topeni. Ted si predstav, kolik se v tom mnozi bakterii. To je jako houba na nadobi, nedelej si iluze, ze miminko nema na sobe bakterie, kdyz nic jineho, umyvas mu prdelku a tyto bakterie se pak vesele mnozi ve vlhke pene lehatka.

A kdyz se to pred susenim snazis obzvlaste dukadne vyzdimat, tak se jenom o to rychleji zacne trhat, coz je dalsi duvod, proc je penove lehatko nanic. Nam se prorhlo behem par tydnu.

Zvazovala jsem nakup nahrady, ale nakonec jsem se na to vykvakla a zacala na dno vanicky pokladat cisty frote rucnik. Rucnik jsem po pouziti vyzdimala a vyprala s dalsim pradlem, takze byl pokazde cisty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
18.12.19 09:35
@Julinka 18 píše:
@Deňa1995 Lehátko není hračka…takže v hračkářství tezko…prodavaji ho v detskych obchodech a na internetu je toho mraky

Neřekla bych že těžko když na stránkách Pompo hračkářství to mají v nabídce :lol: akorát zrovna nejsou skladem :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
283
18.12.19 09:37
@warita píše:
Ja mela penove lehatko. NEDOPORUCUJU!

Schne to celou vecnost, i kdyz ho clovek poradne vyzdima a da na topeni. Ted si predstav, kolik se v tom mnozi bakterii. To je jako houba na nadobi, nedelej si iluze, ze miminko nema na sobe bakterie, kdyz nic jineho, umyvas mu prdelku a tyto bakterie se pak vesele mnozi ve vlhke pene lehatka.

A kdyz se to pred susenim snazis obzvlaste dukadne vyzdimat, tak se jenom o to rychleji zacne trhat, coz je dalsi duvod, proc je penove lehatko nanic. Nam se prorhlo behem par tydnu.

Zvazovala jsem nakup nahrady, ale nakonec jsem se na to vykvakla a zacala na dno vanicky pokladat cisty frote rucnik. Rucnik jsem po pouziti vyzdimala a vyprala s dalsim pradlem, takze byl pokazde cisty.

Teď jste mi dala brouka do hlavy :think: máte pravdu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 13:29

@Deňa1995 Tak ono na eshopu to mit muzou, ale v klasické hrackarne jsem teda nikdy nic takoveho nevidela a ani by me nenapadlo tam tohle shanet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.12.19 13:30

@Deňa1995 Tak ono na eshopu to mit muzou, ale v klasické hrackarne jsem teda nikdy nic takoveho nevidela a ani by me nenapadlo tam tohle shanet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama