Postýlka pro miminko

Anonymní
11.12.19 14:26

Postýlka pro miminko

Ahooj, chci se vás zeptat, dnes mi přišla postýlka co jsem si objednala a chtěla bych zkontrolovat jestli nic nechybí, ale je problém že přesně nevím co tam má být a nemám v plánu ji stavět protože mi chybí ještě 2mesice do porodu a věříme na takové ty pověry že před porodem se to stavět nemá… No tak se chci zeptat, jestli nevíte zkrátka kolik čeho tam má být a nebo kde bych si to mohla zkontrolovat z internetu koukala jsem a nic nenašla.. Děkuji moc
(zkontrolovala bych to z plánku ale ten mi ne zaslali..)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.12.19 14:28

Ještě jsem zapomněla dát foto aby jste měli představu jaka to je vůbec postýlka tady přikládám foto..

• Citovat
  • Nahlásit
9029
11.12.19 14:31

Já sem měla doma postýlku, kočár, všechno nachystany a nic se nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 14:34

@JancaS84 to je dobře že vše proběhlo v pořádku, my jsme právě docela hodně pověrčiva rodina no..

• Citovat
  • Nahlásit
358
11.12.19 14:38

Doporučuji, aspon poskládat a zjistit, zda sedí..stalo se nám, že jsem objednala postýlku a nemohla jsem ji smontovat, protože jedna část tam byla opačně než měla být.. navíci debilně navrtané díry. Takže jsem se domlouvala, že tu část pošlu zpět a oni mi pošlou správnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1464
11.12.19 14:40

Mám podobný typ a není na tom co koumat. 2× bok, 2× čelo, 1× rošt a 12 ks kování.
Možná počet kování budeš mít jiný. U postýlky musí být návod, tak to zkontrolujte podle něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.12.19 14:48

@demian no právě že návod mi nezaslali hledala jsem ale marně..
Každopádně děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
53492
11.12.19 14:49

Tos neslyšela, že zveřejnění fotky postýlky na internetu nosí stejnou smůlu jako její zkompletování před porodem?
Jinak to má mít dva dlouhý, dva krátký boky a rošt, o počet šroubů a návod si napiš výrobci, je povinen ti ho poskytnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19773
11.12.19 14:49

U postýlky být návod MUSÍ!!! pokud není z bazaru…
a jinak souhlas s @me-ow

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53492
11.12.19 14:56

Jinak vzhledem k tomu, že se prodejce neobtěžoval návodem a vzhledem k ceně, je slušná šance, že se jedná o nějaký polský nábytek. A s tím mám zkušenost takovou, že tam šrouby hodili po hrstech - něčeho moc, něčeho málo, plus půlka děr nesedla a bylo nutno převrtávat. Nechtěla bych tohle řešit v tom hektickém období krátce po porodu, takže pokud už to fakt nechcete zkusit doma sami, popros třeba budoucího dědečka, ať si to vyzkouší jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1464
11.12.19 15:02

@ugluk Jen tak z legrace jsem koukla na recenze obchodu a máte pravdu, předsedo. Opakuje se neochota řešit problémy, dodání poškozených dílů.

Zakladatelko, fakt to zkuste složit, abyste mohli do 14 dní postýlku od nákupu vrátit.
Jsou i kvalitní čeští výrobci postýlek, Domestav (teď mají postýlky ve slevě) nebo KT-Tvar. Určitě i další. A cenový rozdíl není zas tak závratný.

EDIT: teď jsem koukala a je to z borovice. Za tisícovku navíc můžeš mít kvalitní bukovou postýlku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53492
11.12.19 15:46

Popř. vzhledově identickou, o pětikilo levnější klasiku z Ikea, kde bych neměla strach, že by něco chybělo. https://www.ikea.com/…ts/30248537/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18796
11.12.19 15:49
@Anonymní píše:
@JancaS84 to je dobře že vše proběhlo v pořádku, my jsme právě docela hodně pověrčiva rodina no..

Tak to vyndej a dej k sobě jakoby… A pak ulož zpátky a odvez to k vašim a cestou zpátky za sebou sypej sůl a třikrát se otoč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
11.12.19 16:27

Ahoj, jak už někdo dřív uvedl, moc tam toho není. Naše postýlka má 12 kusů kování, spodní desku a 2 bočnice a 2 čela. Někdy bývá i matrace, ale ta se většinou kupuje zvlášť. Ta kdyby ti chyběla, jistě si všimneš :-D
Tak přeji hodně štěstí a radosti miminkem :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat