Dětská ohrádka - tip

116
10.12.19 12:58

dětská ohrádka-tip

Ahoj holky, máte nějaký tip na dětskou ohrádku? nějakou dobře skladnou, našla jsem na webu dětský růžek velký výběr, ale právě vůbec nevím, kterou zvolit, poradíte mi někdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
399
10.12.19 13:19

Máme dřevěnou šestihranou s dvířkama. Je větší a koupili jsme jí na s-bazaru, nová by stála 3000 kč. Myslím že by v něm mělo mít dítě dostatek místa na hraní. Malá v ní ze začátku nechtěla být ale když zjistila že má dvířka a může chodit sem a tam tak v ní vydržela. Teď jí tam dám a je v klidu a já si uvařím nebo poklidím. Takový ty malý ohrádky jsou na prd, dítě ti v ní moc nevydrží. To má kamarádka, její kluk tam nechce být a řve ale u nás v té větší má spoustu hraček a hlavně místa a je hodnej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1965
10.12.19 13:33

Záleží na jak staré dítě. Existují ohrádky malé, ale přesto poměrně prostorné, které mají dno a to lze polohovat. Takže tam mamka může strčit mimino, vařit a koukat na něj. Pak jsou ohrádky pro větší děti, my kupovali z 8 dílů (ale šlo je odebrat a sestavit jen ze 4, 5 nebo 6), jeden díl byla dvířka. Ohrádku bylo možné sestavit libovolně, udělat z ní třeba i jen zábranu kolem spotřebičů, dle potřeby přivrtat ke zdi. Měla protiskluzové podložky, co se přišroubovaly pod jednotlivé rohy, přičemž se dala sestavit jako pevná nebo hýbací (do rohů se dal ještě jeden menší díl, díky kterému šlo ohrádku složit do harmoniky - dobré pro úsporu místa, když ohrádka nebyla zrovna potřeba).

záleží, pro jaký účel to chceš (aby dítě nelezlo po bytě, abys ho měla pod dozorem, aby mělo prostor, kde si hrát, zatímco žehlíš,…), jak velký máte byt ap opřípadě jako podlahy (aby ohrádka třeba neklouzala na parketách a měla nějakou protiskluzovou úpravu).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2902
10.12.19 13:35

Svagrova mela ohradku se dnem, ktere se dalo umistit do nekolika poloh podle veku ditete. Vyuzivala ji docela dost i venku. Ja nepouzivala ohradku zadnou. Kdyz byla vazne krize, dala jsem dite na chvilku do postylky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
10.12.19 14:32

My mame Klups II Jonas, stala myslim 1700kc a jsem s ni moc spokojena, ma tusim 5 nastavitelnych poloh dna, coz je super u mimina ze se nemusis ohybat moc hluboko), jen jsme si do ni teda objednali navic matraci, protoze v tehle (i vetsine ostatnich) je jen takova tenoucka molitanova podlozka a puvodne jsem myslela, ze v ni mala bude casto i spat…nakonec v ni spala sice jen dvakrat tusim, ale jsem rada, ze jsme tam tu matraci meli, mela to tam diky ni pohodlne a byla v ni vzdycky rada…

Driv jsem ji tam davala docela casto, kdyz jsem potrebovala neco udelat a ona jeste neumela dobre sama sedet, ted uz je vetsinou se mnou v kuchyni na zidlicce a do ohradky ji strcim jen obcas na chvilku kdyz ji nemuzu mit pod dohledem (treba kdyz jdu na wc, nebo musim sebehnout pro balik dolu nebo tak) a docela si to tam uziva musim rict, vetsinou stavi kostky nebo prohlizi knizky s plysakama :-)

Cetla jsem uz jako tehotna nekde, ze neni dobre nechavat dite hrat v postylce, protoze pak muze mit problem s usinanim, takze proto jsme si ji porizovali a podle me na tom neco bude, kdyz i dospelym se radi, aby v posteli jen spali a nesledovali tv atd…

doplneni: ted koukam, ze jsi chtela skladnou, to nevim presne, co myslis - jakoze skladaci?? to nevim, jestli jsou ohradky, spis asi postylky skladaci…tahle nase je drevena a ma 1×1m

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19639
14.12.19 14:09

@147lenka147
ohrádku nejlépe žádnou :mrgreen: děti v ní stejně být nechtějí, takže k ničemu, pokud je to fakt nutné a potřebuješ jí na občasné použití, tak bych volila bazarovou, mrkni tady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
14.12.19 15:47
@Káťa19 píše:
@147lenka147
ohrádku nejlépe žádnou :mrgreen: děti v ní stejně být nechtějí, takže k ničemu, pokud je to fakt nutné a potřebuješ jí na občasné použití, tak bych volila bazarovou, mrkni tady ;)

proč by v ní být nechtěly??? moje je v ní rádo, a dětské návštěvy, co jí doma nemají, se do ní přímo hrnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19639
14.12.19 21:15

@emimi_zuzka zalezi jakou, ze jo, kdyz je to jak klec metr na metr, taky bych tam nechtela byt :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
379
14.12.19 22:33
@Káťa19 píše:
@emimi_zuzka zalezi jakou, ze jo, kdyz je to jak klec metr na metr, taky bych tam nechtela byt :nevim:

:-D :-D my máme 96*100cm :-D ale má tam hračky, pohodlnou kvalitní matraci, nevím no čím to je, ale problém s ní nemá :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
15.12.19 11:58

Já jsem původně také nechtěla, ale na návštěvě se to malé moc líbilo právě a tak mi to i teď před Vánoci přijde jako dobrý nápad i kvůli stromečku, ta skládací je dobrý nápad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
15.1.20 08:22

Tak holky jen pro info, malé se v ohrádce pořád moc líbí, dokonce to vypadá, že se co nevidět zvedne a mě to opravdu pomůže, nemusím mít strach, co se kde stane :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat