Kočárek 2v1/3v1 do 10 000 Kč

8.12.19 22:09

Kočárek 2v1/3v1 do 10 000 Kč

Zdravím.
Už jsem fakt zoufalá. 8o Hledám kočárek, takový aby to byla kombinace, ale takový který si budu moct někde vyzkoušet, prohlédnout atd… Líbí se mi raptor, hodil by se mi i do terénu, ale hluboká korba se mi zdá strašně malá a hlavně ho má jen jeden člověk který prostě nemá kamenný obchod nebo sklad, kde bych si kočárek mohla osahat :nevim: a z netu nic na slepo kupovat nebudu. Potřebuji to prostě vidět. Poradíte mi nějaký kočárek co zvládne i terén do 10 000? Ale musí to být kombinace a doporučíte mi případně prodejnu? Olomouc, Přerov? V Přerově jsem byla v Áji a nijak mě kočárek roan neoslovil :nevim: díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

123
8.12.19 22:47

Ahoj, a co Petit&Mars? Já s ním byla moc spokojená. Jezdila i do terénu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
535
8.12.19 23:45

Trojkombinaci bych nebrala. Většinou jsou zbytečně předražené, rozměrově dost malé a autosedačka stojí za prd. Je nutné aby to byla kombinace?
Cenově by tě možná vyšlo lépe koupit nejdřív prostornou korbu třeba z druhé ruky, pak se jí zbavit a koupit dobrý sporťák. V kombinacích jsou korby velmi malé, v cenové hladině do 15 tisíc se pohybují kolem 76 cm a dítě z toho vyroste celkem dost rychle. Pokud budete rodit někdy teď, tak do další zimy už asi dítě v korbě nebude, ale pokud bude mít v zimě tak 5/6 měsíců, je to problém.
Co Britax Romer? B-agile, B-motion…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6859
8.12.19 23:51

Jestli máš termín porodu v létě, koukej hlavně na velikost korbičky. Malá je červencová a už máme jednu z největších korbiček jen tak tak, když tam leží ve fusaku. V cenové relaci by mohl být ještě Hauck, Kinderkraft, ale těžko budou někde k vidění, jsou to německé kočárky. Ale osobně už bych taky koupila velkou korbu z druhé ruky a pak kvalitnější sporťák. Autosedačku z kombinace vůbec, měla jsem možnost porovnat a dítě se tam kolikrát v půl roce nevejde. A jelikož je ještě většinou moc malé, není možné hned koupit další kategorii. Za mě jedině 0-13kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 05:46

Aha. Já zapomněla napsat termín :mrgreen: mám koncem ledna :lol: každopádně chci kočárek nový, protože nemám v plánu zůstat u jednoho dítěte a nechci za cca 2-3 roky kočárek shánět další, takže bych právě chtěla kombi, abych prostě měla jeden spodek a na to si nasazovala jak vajíčko, tak korbu i sporťák i kvůli prostoru uskladnění doma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.12.19 05:52

Ještě jsem zapomněla dodat že chci nafukovací kola, odpruženou konstrukci, možnost si otočit dítě jak ve směru tak proti směru jízdy. Popravdě hluboké korby mi přijdou snad u všech úplně pidi, nechápu kdo to vymyslel :nevim: líbí se mi kočárky z www.mojespani.cz jenže chlap má jen eshop a kočár prostě uvidím až jak mi dojde :nevim: ještě mě napadlo jet se podívat do Polska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2824
9.12.19 07:38

Britax bmotion 4+, měla jsem ho jako sporták. K němu můžeš dokoupit korbičku zvlášt a pak prodat, vajíčko dokoupíš k němu taky kvalitni (romer). A jako sporták je motion za mě supr. Případně do většího terénu motion 3+. Já měla ten 4+, má gelová kola (nepíchnou jako nafukovací, ale vlastnosti stejné), dlouhé ležení, polohovaní nohou, polohování za do uplného lehu, dlouha stříška.. za mě to byl supr kočárek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2392
9.12.19 07:48

@Vesničanka1 Koukni na Firkon. V hluboké korbě jsem ve Veranu long odvozila lednové dítě dvě zimy. Má i celkem velký koš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.19 07:11

Tak nejvíc se mi líbí dorjan danny sport, prampol soft line, Macked lucky a krasnal nexxo, ale po přečtení recenzí to spíš vypadá že si upgraduju kolca co mám na hnůj a budu na tom asi ještě dobře :nevim: připadá mi že není možné sehnat kočárek okolo 10 000 který by se mi zamlouval a měl dobré recenze. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2824
11.12.19 07:43
@Vesničanka1 píše:
Tak nejvíc se mi líbí dorjan danny sport, prampol soft line, Macked lucky a krasnal nexxo, ale po přečtení recenzí to spíš vypadá že si upgraduju kolca co mám na hnůj a budu na tom asi ještě dobře :nevim: připadá mi že není možné sehnat kočárek okolo 10 000 který by se mi zamlouval a měl dobré recenze. :zed:

já bych šla do toho britaxu b motion 4+. Korbičku prodáš po půl roce a máš sporták. Vajičko taky můžeš prodat. U tohoto kočárku je super že korbičku si sama koupíš zvlášt jakou chceš, vajíčko taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2824
11.12.19 07:47

@Vesničanka1
https://www.detskydum.cz/…otion-4-plus#…

I když cena dokupy asi by byla přes 10tis. Ale korbičku koupíš i bazarovou za 1000 a pak prodáš, vajíčko bys taky romer sehnala bazarové. Ono já i ten motion4+ měla bazarový.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.12.19 07:55

@Veru1987 Ale já nemám v plánu cokoliv prodávat, mám v plánu další děti a nechci co dva roky shánět kočár, vždyť to je normálně na palici sehnat kočár! Lituji že jsem se nenarodila dřív. Byli na výběr 2-3 kočárky a konec, finito.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2824
11.12.19 08:04
@Vesničanka1 píše:
@Veru1987 Ale já nemám v plánu cokoliv prodávat, mám v plánu další děti a nechci co dva roky shánět kočár, vždyť to je normálně na palici sehnat kočár! Lituji že jsem se nenarodila dřív. Byli na výběr 2-3 kočárky a konec, finito.

Tak do toho investovat více. Ten britax já měla použitý a my ho měli rok a půl a šel ještě dál, nic se neviklalo, byl bytelný, super. Já mít druhé jdu do něj od narození. Ale asi by ses dostala tak na 15tis, ale zase bys měla i kvalitní autosedačku (romer), já třeba moc těm levným nevěřím. Osobně bych se mrkla i na ten kočárek bazarový https://deti.bazos.cz/…on-4plus.php

a ještě se u nich dají měnit barvy stříšky, ted můžeš mít fialový třeba a pak modrý :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2824
11.12.19 08:05
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K92
490
11.12.19 08:29

Upřímně? S tvým rozpočtem toho chceš trochu moc :D. Já bych na tvém místě koupila především kvalitní autosedačku a k tomu kočárek z bazaru, případně ten Britax jak radí holky, to je taky super volba a narozdíl od polských kočárku je tam jistota kvality, jen tedy nesplňuje všechny tvé požadavky :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama