Má špatný dudlík - co teď

10.12.19 19:15

Má špatný dudlík-co teď???

Ahoj holky, potřebuji ještě jednu radu…dcera (3 týdny) má dudlík, bez něj breci. Tento dudlík zavedl přítel, bohuzel sem myslela že to balení alespoň zkontroluje! Tenhle je úplně ten obyčejný kulatý kaucukovy… Samozřejmě je to špatně, dudlík se mi celou dobu zdál hrozně velký a teď sem zjistila, že je pro děti od půl roka. Máme doma kupu jiných, jenže jsou to ty placate a ty nechce. Co teď? Vadí to hodně? Bojím se že jinej už nevezme a že ho buď necháme nebo tu bude permanentní řev… Díky :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

13933
10.12.19 19:20

To je jedno jak je velký, když to nevadí mimču. Syn třeba ty od půl roku nechtěl, protoze mu byly do pusy velké a nepohodlné. Ale ten věk je stejně orientační, prostě nech co vyhovuje. Můžeš max kouknout jestli seženeš ten sami v menší verzi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
10.12.19 19:22
@AgataKorou1 píše:
Ahoj holky, potřebuji ještě jednu radu…dcera (3 týdny) má dudlík, bez něj breci. Tento dudlík zavedl přítel, bohuzel sem myslela že to balení alespoň zkontroluje! Tenhle je úplně ten obyčejný kulatý kaucukovy… Samozřejmě je to špatně, dudlík se mi celou dobu zdál hrozně velký a teď sem zjistila, že je pro děti od půl roka. Máme doma kupu jiných, jenže jsou to ty placate a ty nechce. Co teď? Vadí to hodně? Bojím se že jinej už nevezme a že ho buď necháme nebo tu bude permanentní řev… Díky :zed:

Prosimtě, proč to řešíš. Dcera je spokojená a to je snad to nejdůležitější. Jestli ma dudlík pro starší mimca je úplně jedno :nevim: neřeš. Max zkus koupit stejný, menší. Ale třeba ho nebude chtít, tak ji nech ten, co má. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 19:23

Prodávají se i od narození, nám ho dávali v porodnici :hugging:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
353
10.12.19 19:25

Jestli je to takový ten obyčejný dudlík kytička, tak ten dostávali miminka u nás v porodnici, když jsem přišla za malým na jipku, kde ležel po porodu kvůli žloutence v „inkubátoru“, měl tady ten velký dudlík v pusince :grin: Takže problém v tom nevidím, doma jsme potom měli hodně druhů dudlíků, ale všechny mu padají z pusy, takže když už chci, aby měl dudlík při usínání, musím ho přidržovat :D Přemýšlím, že pořídím ten obyčejný, co měl v porodnici :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 19:26

První díte no :think: :lol: jsem že všeho vyřízená… Tak zitra obehnu drogerky a kdyztak necháme tenhle veliký… Díky za uklidnění :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11054
10.12.19 19:30

Vždyt ty klasicky dudliky, nejlip s tou kytkou, jsou z lekarny a doporucuji se kvuli kojeni, ze maji stejny tvar jako bradavka. co šíliš proboha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2843
10.12.19 19:35

A nevadí ji ten velký??? jak ji nevadí dej ji ho.Je prostě jen větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 19:37

První díte no :think: :lol: jsem že všeho vyřízená… Tak zitra obehnu drogerky a kdyztak necháme tenhle veliký… Díky za uklidnění :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11054
10.12.19 19:50
@AgataKorou1 píše:
První díte no :think: :lol: jsem že všeho vyřízená… Tak zitra obehnu drogerky a kdyztak necháme tenhle veliký… Díky za uklidnění :hug:

dm a rossmann maji jen placate, v dm je spise značka MAM, v rossmannu spíš NUK, jak jsou na tom v TETA nevím, nebo zkus nejakou jinou drogerku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2376
10.12.19 19:57
@AgataKorou1 píše:
První díte no :think: :lol: jsem že všeho vyřízená… Tak zitra obehnu drogerky a kdyztak necháme tenhle veliký… Díky za uklidnění :hug:

To spíš oběhni lékárny, já tyhle dudlíky kupovala v lékárně a od narození chtěly děti tu větší verzi, ten menší jim vypadával. Placatý nechtěly vůbec.

Vliv na kojení to u nich nemělo, byly kojený do dvou let. Jen syn začal kolem půl roku dudlík odmítat. Z lahve nechtělo pít ani jedno dítko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
10.12.19 19:58

To se mi stalo taky… v porodnici. No co no, malýmu to nevadilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.12.19 20:01

Naslas dudlik, co ma miminko rado! ;) Kup si zasobu stejnych, dudliky se casto ztraceji :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
237
10.12.19 20:07

Já si taky myslím, že je to jedno. V porodnici dávali nedonošeným miminkům obří dudlíky, že se jim chudákům málem do té pidi pusinky nevešly. Ale byli spokojení a cumlali, tak co. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12228
10.12.19 20:09

Vidíš, co já bych za to dala. Malé babička koupila malé aventy a jiné nechce, i když už je mnohem starší. Průšvih je, že jsou pěkně drahé a špatně se shání. A to tady mám zásobu jiných.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama