Vložná taška do kočárku Thule

51
13.12.19 12:07

Vložná taška do kočárku Thule

Ahoj a hezký den,

nemáte, prosím, někdo zkušenost s vložnou taškou do kočárku Thule - konkrétně Urban Glide 2, tedy aby měla rozměry max. 70×30 cm? Máme byt v patře a tahat se s miminkem v korbičce, když mi na procházce usne, je fuška :roll: Co jsem zatím koukala, tak jsem našla samé větší, tak třeba má někdo konkrétní tip :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
242
13.12.19 12:50

Ahoj, jestli uz ten kocarek mas, tak by ty vlozne tasky měly jit vyzkouset přímo v obchode ne? S Thule bohužel neporadim, mam gesslein. Ten je super a vlozna taska velika, květnové dite mi tam vydrzelo až do jara a jeste by se veslo. A to noseni 3 patra si nedovedu představit korbu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
13.12.19 13:56

Kočárek už mám, ale taky mám už to miminko a jsme z malýho města, tak mi přišlo schůdnější to objednat přes internet, než abych vezla prcka k babi na hlídání a nakládala ještě i korbičku do auta a jela to někam zkoušet 😇
My máme sice jenom jedno patro, a s korbičkou od Nuny se to zatím dá, ale ta Thule mi přijde těžká jak prase, a to jsou prckovi teprve dva měsíce :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
23.5.20 22:38

@brambourka Ahoj, vyřešila si to, prosím, nějak?
Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
24.5.20 11:00

@senoSlama no jako svým způsobem jo, ale asi se ti to nebude moc líbit stejně jako mně 😁 začala jsem prostě vyndavat spící miminko z korbičky a nosit ho opatrně do postýlky, aby se neprobudilo.. byly to nervy, ale tak v 90 % případů se nevzbudila :) no a teď už nemáme korbičku ale sporťák, takže mám aspoň natrénováno 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat