Ganglion odstranění

1130
19.10.20 14:54

ganglion odstranění

Ahoj,

mel nekdo ganglion a nechal si ho odstranit, jak to probíhalo a jak vám ho odtranovali, jehlou či chirurgicky, doktor říkal, že se to děla ambulantně, jak dlouho to trvalo a jak dlouho jste pak s rukou nemohli nic dělat? asi ne dlouho, že? než se objednam na chirurgii potřebuji to vědět, kvůlu práci, jak dlouho budu s tou rukou nehýbat, den, dva..dik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
19.10.20 18:40

@PAN66 Odstranovali mi ganglion na noze - u kotniku. Nejdriv se ho lekar pokusil „rozmacknout“ a kdyz se to nepovedlo, odsal ho jehlou. Trvalo to asi 3 minuty - to odsati tak 30 vterin. Odesla jsem po svych (byla jsem tam i dcerou v kocarku), vpich jsem citila par hodin - jako stipanec. Asi zalezi, jak je velky… Ale nic to neni.

• Citovat
  • Nahlásit
1130
19.10.20 19:32
@Anonymní píše:
@PAN66 Odstranovali mi ganglion na noze - u kotniku. Nejdriv se ho lekar pokusil „rozmacknout“ a kdyz se to nepovedlo, odsal ho jehlou. Trvalo to asi 3 minuty - to odsati tak 30 vterin. Odesla jsem po svych (byla jsem tam i dcerou v kocarku), vpich jsem citila par hodin - jako stipanec. Asi zalezi, jak je velky… Ale nic to neni.

Mně doktor říkal, že to nejspíš vpichem odsávat nebude, že to bude operativní, ale ambulantně, cca 20-30 min, tak nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama