Gelové polštářky do lodiček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

t-jani
Neúnavná pisatelka 15875 příspěvků 29.04.11 11:10
Gelové polštářky do lodiček

Ahoj, potřebuju poradit. V sobotu jdu kamarádce na svatbu, koupila jsem si nové lodičky s otevřenou špičkou( tak na palec a ukazováček) jenže když si vezmu silonky, tak se mi boty trochu vyzouvají a jak je vysoký podpatek, tak mi sklouzává noha dolu a rve se to do té otvřené špičky.. neexistují nějaké gelové polštářky, co mi budou držet tu nou, tam kde má být? pokud ano co to je a kde to koupím.. děkuji za tipy..

Reakce:

TehotnaTerezka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.11 11:31

koupila jsem to normalne v drogerii, bud DM nebo Rossman
http://www.scholl.cz/…ochrana-paty
mam to taky presne do lodicek s otevrenou spickou a perfektne to sedi :palec:

TehotnaTerezka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.04.11 11:35

i kdyz ted mi dochazi, ze potrebujes spis neco pod klenbu nebo tam nekam
 http://www.zdravotnicke-potreby.cz/…lstarek.html

t-jani
Neúnavná pisatelka 15875 příspěvků 29.04.11 12:24

jj, to druhé jsem si přesně našla, v těch zdrav. potřebách.. snad to budou mít v lékárně, bude mi to kupovat manžel, tak jsem zvědavá co doveze:D

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 29.04.11 13:18

ahoj, co do bot už víš, já bych jen chtěla dodat, že jsem to nosila i do uzavřených lodiček aby mě tolik nebolely plosky u nohou, když mají lodičky tenkou podrážku :) a je to příjemná záležitost 8-) užij si svatbu

t-jani
Neúnavná pisatelka 15875 příspěvků 29.04.11 13:21

zaju: já doufám, že ty polštářky budou mobilní:-D nejsem na podpadky moc zvyklá, takže když je mám 3× za rok na ples, tak mě pak bolí nohy, uvidíme, jak to přežiju zítra, když v nich budu od rána :mrgreen:

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 29.04.11 13:42

jj, dá se to normálně přendávat z boty do boty :) když se to moc „ochlupatí“ tak se to dá omýt ve vodě a zas to „lepí“ a drží v botě :) já potpatky taky právě nenosím a tohle mi přišlo hodně dobrý :)

Anyone
Neúnavná pisatelka 17026 příspěvků 29.04.11 13:52

zrovna dnes jsem na to koukala v DM,je to tam,na patu i na plosku pod prsty…jakekoliv :palec:

Uživatel je onlinejizvíková
Extra třída :D 12681 příspěvků 24.04.12 14:43

AHoj
mam dotaz, existuje i neco na paty? mam nove vysoke lodicky a drou me paty, mela jsem je chvili doma a uz rozedrena noha :(
Jo a jak zamezit odreni nohy na kloubu palce-tam kde konci bota :) nebo zacina? proste smerem k nartu, je tam ta bota ostra a nevim co s tim

Mafina5
Kelišová 5352 příspěvků 24.04.12 14:57

Na paty něco existuje. Viděla jsem to třeba na takovém tom stojanu věcí a kosmetiky kolem nohou v Kauflandu. Je to takový gelový polštářek, který nalepíš do boty místo toho, aby sis oblepila paty. Ale zkušenost s tím bohuřžel nemám. Na ten předek nevím, ale zkus se zeptat někde v lékárně, kde prodávají věci od Schollu, tam určitě budou mít kde co…

pate81
Závislačka 3079 příspěvků 24.04.12 15:01

Na ty paty jsem to včera viděla v Baťovi.
Lepí se to do boty,akorát to ubere místo v botě,takže se obávám,že když jsou ti boty akorát tak aby pak netlačili :think:

Black_Orchids
Závislačka 3832 příspěvků 24.04.12 15:06

ahoj, existuje strašná spousta tady těch malých polštářků na různé části nohy od Scholl - mají v drogériích a v hypermarketech (viděla jsem naposledy v Albertovi)

zaju
Závislačka 3284 příspěvků 25.04.12 10:24

jízvíková, to na paty mám vyzkoušeno, ale opravdu to nejde dát do bot, které Ti jsou úplně na přesně .. jak tu někdo psal, trochu je to zmenší :( ale jinak to funguje :)

s tím předkem nevím, zkusila bych nějakého obuvníka, zda by Ti to nemohl nějak „změkčit“ protože jinak si budeš dosmrti oblepovat palec (nebo to místo) náplastí

jana.dre 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.12 15:11

Pokud někoho tlačí např. malíčky nebo palce, tak mě doporučily u bati od scholl takové pidi polštářky a dají se nalepit do kterékoliv části. mám problém s puchýři na malíčcích v jedné botě a prý je to na to ideální a super. Polštářků je tam 6 (takže pro mě do 3 bot :) ) a stálo mě to 139 Kč. Tak budu doufat, že to za to stojí, ale u žádné jiné značky jsem tohle neobjevila…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Vůbec jsem ho nechtěla. Šafářová promluvila o prvním setkání s Plekancem

Tuhle partnerku by mu každý hokejista mohl závidět! Ačkoliv se Lucie Šafářová... číst dále >

Co ty dva svedlo dohromady? Tomáše Řepku přišel podpořit i Lukáš Rosol!

Kapitán. Tak se jmenuje čtvrtá autobiografie, kterou ve středu večer pokřtil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >