Genetika Prediko Zlín2016

16
10.4.16 14:39

Genetika Prediko Zlín2016

Zdravím maminy, která jste byla na genetice v Prediku ve Zlíně mezi 12-13tt rekli vam pohlavi? A názor na Mudr. Kovalčíka? Vím, že je brzo, ale jsem zvědavá a prosím ty co jim tento dotaz vadí, ať neodpovídaj! :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
328
10.4.16 16:17

@krisťulí v Prediku jsme byli sice již před několika lety nevím jestli u mudr Kovalčíka ale byla jsem spokojená nemůžu si na nic stěžovat pohlaví řekli brzy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.4.16 16:45

Tak to je fajn. A vyšlo pohlaví jak řekli? Díky za reakci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
10.4.16 17:58

Ano řekli děvčátko a vyšlo to byla jsem tam zhruba ve stejném týdnu jako ty at je vše v pořádku a vyjde to co si přejete děvčátko nebo chlapečka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.4.16 18:37

Doma už máme raubíře, tak by jsme chtěli holčičku :srdce: ale budu rada i za kluka hlavně zdravého mimíska

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
10.4.16 19:14

@krisťulí tak jestli budeš chtít písni jak jsi dopadla kdy tam jdeš mám pocit že berou krev na tu genetiku a zjištují jestli je mimi v pořádku pak jsem tam volala a výsledek poslali poštou alespon se nic nezanedbá něco jsme platili a pak mě něco dala pojištvna nazpět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
10.4.16 20:20

Jo určitě dám vědět, už se nemůžu dočkat. Jdu tam 19.4.První těhu jsem byla v Oskaru, ale tam to bylo šílené-čekání, doktoři(doktorky)nepříjemné, tak teď zkouším Prediko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
19.4.16 13:55

Ahojky, tak dnes to dopadlo dobře :palec: sice nervy než jsme to s chlapem našli, vůbec žádné čekaní v čekárně a spíš čekali na nás :roll: Mudr. Kovalčík fajn a pohlaví si troufl jen tipovat :nevim: Takže uvidíme v červnu na druhé kontrole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
328
19.4.16 18:08

Tak gratuluji že vše dobře dopadlo dobře at se daří :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
19.4.16 19:39

Děkuju moc, ať se ti taky daří a děkuju za reakce aspoň někdo :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
13.6.17 10:51

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na prediko ve zlíně, za.jak dlouho řeknou výsledky testů. Jestli hneda nebo si mám pak zavolat. Jdu tam v pátek a jsem strašně nervózní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat