Genitální opar, jak vyléčit

Anonymní
24.8.20 21:16

Geniální opar

Dobrý den,
mám problém za který se stydím. Před 5 měsíci jsem vysadila antikoncepci, aby se me tělo procistilo a po 2 měsících se mi udělal genitalni opar. Šla jsem ke své gynelozce, dala mi prášky a masticku. Vyléčila jsem ho. Napsala mi pro jistotu i druhé balení ( řekla že se mi může každý měsíc vrátit )
Samozřejmě než jsem to dostala byl zpátky. :cert:
Už zase trpím. Nasadila jsem prášky od dr. koupila si masticku na herpes. Antikoncepci jsem okamžitě nasadila zpět a už ji nikdy nevysadim :lol: ( berte s rezervou ) 8)
Můj dotaz zni: potřebuji co nejrychleji zmírnit bolest při curani, protože u prvního jsem se po vyléčení nemohla týden vycurat ( jako kdybych tam měla špunt) :cert: :lol:
V lékárně jsem si koupila tea tree olej jenže mi přijde že to nepomáhá a navíc se mi z toho zvedá žaludek. :poblion: často se sprchuji, měním ručníky, dole se po vysrchovani utiram papírovýma uterkama. Nasadila jsem i vitamíny,,b - komplex forte,, a vitamin c
četla jsem, že si to můžu mazat sudocreamem aby se mi to zasušilo. Nemůže mi to nějak ublížit? Samozřejmě prášky doberu.
Omlouvám se že je to tak dlouhý, a možná nesrozumitelné
Děkuji Vám za rady a zkušenosti. :dance: :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32243
24.8.20 21:29
@Anonymní píše:
Dobrý den,
mám problém za který se stydím. Před 5 měsíci jsem vysadila antikoncepci, aby se me tělo procistilo a po 2 měsících se mi udělal genitalni opar. Šla jsem ke své gynelozce, dala mi prášky a masticku. Vyléčila jsem ho. Napsala mi pro jistotu i druhé balení ( řekla že se mi může každý měsíc vrátit )
Samozřejmě než jsem to dostala byl zpátky. :cert:
Už zase trpím. Nasadila jsem prášky od dr. koupila si masticku na herpes. Antikoncepci jsem okamžitě nasadila zpět a už ji nikdy nevysadim :lol: ( berte s rezervou ) 8)
Můj dotaz zni: potřebuji co nejrychleji zmírnit bolest při curani, protože u prvního jsem se po vyléčení nemohla týden vycurat ( jako kdybych tam měla špunt) :cert: :lol:
V lékárně jsem si koupila tea tree olej jenže mi přijde že to nepomáhá a navíc se mi z toho zvedá žaludek. :poblion: často se sprchuji, měním ručníky, dole se po vysrchovani utiram papírovýma uterkama. Nasadila jsem i vitamíny,,b - komplex forte,, a vitamin c četla jsem, že si to můžu mazat sudocreamem aby se mi to zasušilo. Nemůže mi to nějak ublížit? Samozřejmě prášky doberu.
Omlouvám se že je to tak dlouhý, a možná nesrozumitelné
Děkuji Vám za rady a zkušenosti. :dance: :kytka:

snad genitální, ne :zed: Opary žádnou inteligencí nedisponují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34720
24.8.20 21:30

No to je geniální :D :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
634
24.8.20 21:32

Mne na tyhle opary nejvic pomaha hemagel, od porodu mam kazdy mesic… ( kdyz mam fakt stresy, tak klidne 2 a 2 x do mesice). Hned jak citim svedeni, namazu. Ted jsem mesic na vitaminech a tukam na vse, opar se jeste neobjevil a to za poslednich 6 dni bylo stresu 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.8.20 21:34

Genitalni opar

Omlouvám se, asi jsem se prepsala. :nevim:
Nemusíte být hned urypany :,(

• Citovat
  • Nahlásit
1130
24.8.20 22:43

Jestli věříš na homeopatii, tak se zkus poptat v lékárně, třeba by ti to pomohlo… :palec: mě pomáhá na opary na rtech… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama