Reklama

Gestační váček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katy2
Hvězda diskuse 50702 příspěvků 09.12.08 08:51
Gestační váček!!!

Zdravím všechny, jsem dnes tady po prvé.
A hned bych na vás měla dotaz. Zajímalo by mě, v kterém týdnu jde na UZ vidět gestační váček? U měl byl teda už viditelný, ale jen váček. Vzhledem k tomu že mám nepravidelný cyklus tak si ani nějak nedokáži spočítat který týden by to mohl být.
Doktor jen řekl, že je tam vidět gestační váček. Podotýkam že ve čtvrtek tam nebylo vidět nic, tak že byla odebrána krev na HCG, to bylo 420, no a včera tj. v podnělí už byl vidět ten váček. Kdy by mělo být ve váčku již něco vidět?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.08 09:17

Gestační váček je vidět někdy kolem 5tt a srdíčko by se mělo ukázat cca 21 dní od vynechání MS!!!
Ale jsou to tabulkové údaje a každý to má jinak, takže se nestresuj!

Držím palečky a gratuluji k těhu :srdce: :srdce: :kytka

Tady máš odkaz na stránky s podrobným vývojem od 1tt

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?…

Katy2
Hvězda diskuse 50702 příspěvků 09.12.08 13:29

Děkuji za odpověď.
Ono je to pro nás tak trochu překvapení, jelikož naše první dcera je z IVF, tak jsem ani nedoufala, že by se to mohlo podařit normální cestou.
Na kontrolu mám jít příšti čtvrtek, tak že to už by mělo být srdíčko vidět?
Podle vynechání MS to asi těžko spočítám, protože je mám fakt strašně nepravidlená, většinou tak 4-5× za rok, tak že s toho se bude fakt asi těžko odhadovat délka těhotenství.

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.08 13:38

Já myslím, že ten příští týden už srdíčko bude a bude krásně vidět!!!
Moooc ti gratuluji!
My jsme to měli přesně naopak - malý hned po vysazení HA a s druhým jsme si teda užili, nakonec se nám zadařilo po víc než roce a po IUI!

Moooc ti gratuluji!!! :srdce: :srdce: :srdce:

Katy2
Hvězda diskuse 50702 příspěvků 09.12.08 13:50

Děkuji za gratulaci.
Já jen doufám, že vše bude Ok a hlavně že to bude zdravé.
První dcera po zdravotní stránce na tom není nejlíp, tak že mě čeká asi spoustu vyšetření.
Dcera má vadu srdíčka, po porodu byla nekroza tlustého střeva, tak že operace, septický stav atd. No a když už jsme si mysleli že máme vyhráno, tak nám v jejim roce a půl řekli že je oboustraně hluchá.
Sice všude všichni píšou, že je to vrozená hluchota, ale když tak nad tím stále přemýšlím, tak si to ani nemyslím. Vzhledem k jejím prvním dnům života, které byly opravdu velmi těžké, kdy obsah kyslíku v krvi byl i jen 60%, tak že si spíš myslím, že ta hluchota je spíš následkem toho poporodního stavu.
No a samozřejmě je u ní i lehká DMO.

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.08 14:02

To mě moc mrzí, že je dcera tak nemocná!!! Chudinka si toho už teda zažila, je to strašně nespravedlivé!!!

Určitě tě teď budou honit po různých vyšetřeních, ale snad budete mít jen a jen dobré zprávičky a dobré výsledky!
Moooc ti přeji aby toto miminko bylo úplně zdravé a měla jsi bezproblémové a pohodové těhu!

Katy2
Hvězda diskuse 50702 příspěvků 09.12.08 14:05

NO taky doufám a věřím, že vše bude v pořádku.

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.08 14:09

Nejhorší na tom je, žemstejně můžeme pořád jen doufat a věřit - člověk to nikdy neovlivní i kdyby 100krát chtěl!!!
Je to strašná bezmoc :cry: :cry: :cry:

Katy2
Hvězda diskuse 50702 příspěvků 09.12.08 15:19

No právě, můžeme jen doufat.
Ještě jeden dotaz, možná trochu blbý, ale zajímalo by mě, zda může pohlavní styk v tomto období nějak uškodit. :oops:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.08 15:24

To je strašně těžké!!!
Pokud je to zdravé těhu tak to neuškodí!

Já mám pořád nějaké problémy - zánět, špatné pH ...... pořád si zavádím tablety nebo nějaké bobule takže o nějakém sexování nemůže být ani řeč :oops: :oops: :oops:

Katy2
Hvězda diskuse 50702 příspěvků 09.12.08 15:29

Aha, tak že pokud se cítím v pohodě, nic mě nebolí, netrápí, tak sex by teda asi neměl uškodit? :D
No ono je fakt, že kdybych si jen tak náhodou neudělala těhotenský test, tak vlastně ani nevím, že jsem těhotná. Vůbec nevím co mě to napadlo si koupit test a udělat si ho, prostě mě jen tak něco trklo a test byl pozitivní. :D :-)

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.08 15:44

Katy - jsou prostě věci mezi nebem a zemí :lol: :lol: :lol:
Prostě to byl nějaký impuls a testík ukázal //!
Je to ještě úplně brzo a navíc nevíš jak jsi dlouho těhu, vzhledem k tvým cyklům, ale asi bych se nebála!
Když jsem čekala malého tak jsme sexovali skoro až do porodu a teď prostě nic! No člověk si nevybere :roll: :roll: :roll:

Nikynka86 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.12.08 08:39

Katy
ja mela tt porad negativni a priznaky tehu zadne a MS nikde po vysazeni HA:
Kdyz jsem sla na „vyvolavacku“ Dr. udelal UTZ a byl videt gestacni vacek,ma presny UTZ takze mi rekl,ze jsem presne ve,stari miminka 4+1tt a podle MS 6+1tt
takze zalezi taky na UTZ v ordinaci Dr.

tříkol 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.01.13 14:28
gestační váček

Ahojky jsem tu prvně mam dotaz snažíme se s partnerem o mimi ale nějak to pořád nejde dnes jsem ale byla u lékaře a říkala jsem že mi vyšlo pár duchu na testech tak mě vzal na sono a řekl mi že je tam váček ale neni videt tlukot nic že si myslí že to neni těhu tak nevím zda je tam váček jen při otehot nebo je i před menstruací? a od zpoždené menst. je to 21 dní ale mezi tím jsem trochu krvácela u prvního těhu jsem krvácela až do 3 měsíce :nevim: poradí mi někdo prosím

Anie22
Kelišová 5986 příspěvků 21.01.13 14:35

tříkol a co ti jinak dr. řekl, máš k němu ještě přijít? Nevzal ti pro jistotu krev na Hcg?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >