Goji - kustovnice čínská

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
15319
10.8.12 23:48

Goji - kustovnice čínská

Ahoj všem, byla tu dnes večer diskuze na toto téma, docela mě to zajímá a téma je smazané. :nevim: Tak ho zakládám, bohužel si nepamatuju přesně nick, který ho založil. Prosím o zkušenosti, ať už se sirupem nebo se sušenými plody. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
232
11.8.12 00:01

Já jsem se divila, že tady takovej příspěvek může být - když jsem to četla, bylo to málem jak reklamní leták :lol: Ale kdyby se to tady dál rozpovídalo bez bližších údajů o koupi, tak by to bylo dobrý, protože kustovnice je údajně fakt zázrak, ráda se dovím něco nového :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
11.8.12 00:03

Nestihla jsem si v té minulé přečíst příspěvek od Mašinka1 - bylo tam něco zajímavého? :) Pokud to teda nebylo taky něco „nevhodného“…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15319
11.8.12 00:05

No ale nebyly tam žádné konkrétní informace typu „prodávám to tam a tam“. :nevim:
Bylo tam složení a účinky. A dík za připomenutí nicku. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
11.8.12 00:13

Jo, já jsem tady relativně nová a nevím, jaký jsou tady přesně pravidla. Taky tam byly dotazy na odkaz, tak jestli v tom posledním příspěvku třeba i nebyl, to nevím :) Nick mi svítil v upozornění jako poslední příspěvek - kliknu a ejhle, smazáno :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15319
11.8.12 00:20

Já chtěla odkaz. Ale nebyl tam, zakladatelka měla strach, že by jí to smázli. :zed: Jako by to byla reklama, když se jí na to ptal někdo jiný. :nevim: Navíc zakladatelka měla něco kolem pětiset příspěvků, žádný nováček, co sem zabloudí kvůli reklamě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15319
11.8.12 00:21

Tak zkusím - @Mašinka1 :D, třeba sem mrkne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
11.8.12 08:52

Tak holky mašinka1 mi napsala že ji to smázli protože tam dělala reklamu alé né protože tam dala odkaz ale že tam napsala něco ohledně té registrace ale že nějak jednala s adminama o obnovení, tak uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
662
11.8.12 09:45

Diskuze je obnovená, snad..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
485
11.8.12 09:47

Ahoj všem, jsem zakladatelka včerejší diskuze o Goji, a omlouvám se, dopustila jsem se nevědomky chyby - proto byla diskuze smazaná - obnovila jsem ji https://www.emimino.cz/…goji-118749/ a už si budu dávat pozor na komerci… Děkuji všem za zájem, berte to jako šíření informace o výborném ovoci, né jako reklamu firmy. Krásný den všem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15319
11.8.12 10:45

Super :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7511
11.8.12 10:56

Také by mě zajímalo jak to třeba zajímavě využít při vaření, nebo jestli se to dá jíst normálně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15873
11.8.12 10:57

Zdravím,
diskuze „Znáte zázrak pro zdraví jménem Goji?“ byla založena za komerčním účelem, opakovaně mažu. Při znovuzaložení uživatelku @Mašinka1 blokuji. Diskuze slouží ke sdílení názorů a zkušeností.

Monika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15319
11.8.12 11:09

Tak prosím někoho, kdo ví o obchodu, kde se prodává v tekuté podobě a lisované za studena (nepasterizované), ať mi sem hodí odkaz (nebo do SZ), jednak myslím, že suché plody jsou obtížněji stravitelné, jednak mi je dítě nevezme do pusy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
645
11.8.12 11:25
@admin píše:
Zdravím,
diskuze „Znáte zázrak pro zdraví jménem Goji?“ byla založena za komerčním účelem, opakovaně mažu. Při znovuzaložení uživatelku @Mašinka1 blokuji. Diskuze slouží ke sdílení názorů a zkušeností.Monika

já to nechápu tentokrát tam přece nic komerčního nebylo, paní v předchozí diskuzi pouze uvedla že našla jeden jediný obchod kde dělají přímo extrakt a né že prodávají jen sušené plody tak jsme na to byli zvědaví :nevim: navíc jsme ji všichni psali ať to napíše do SZ

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat