Golfky Nurse?

207
28.8.08 13:17

Golfky Nurse?

Ahoj! Prosím, nemáte někdo doma golfky Nurse Nova nebo Unno (např. se prodávají na www.agssport.cz )? Mohli byste mi prosím zvážit, kolik SKUTEČNĚ váží. Váha je pro mě důležitá a mám bohužel špatnou zkušenost s tím, že váha uváděná na netových obchodech se často až o několik kg liší od té skutečné. A prosím, mohli byste mi změřit průměr koleček a jejich šířku. MOOOOCKRÁT DĚKUJU!!!!
Taky budu vděčná za jakékoli zkušenosti. Chtěla bych lehké golfky (teď mám sporťák asi 12kg), ale aby to nebyl úplný „viklan“ = aby se s nima dobře jezdilo a neviklali se rukojeti. Ještě jednou děkuju za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
28.8.08 14:21

Nurse nemam,ale mame Jane Energy,jsou fakt lehoucke,5,6kg a pritom uzasne stabilni, zadny prskolet,polohovaci,dokoupili jsme madlo a jsme nadseni!!
Lena

• Nahlásit
  • Citovat
JVP
569
28.8.08 19:16

Ahoj, Nurse nedoporučuju, sousedka na ně děsně nadávala…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
31.8.08 19:38

Vím, že Jané Energy si holky chválí - i když tam je např. přesně vidět ten rozdíl: váha uváděná na netu (cca 5kg)vs. skutečnost (cca 7,5kg). Nurse dělá spoustu typů kočárků, věřím, že sousedka s nima nemusela být spokojená, vždycky se najde někdo, komu kočár nevyhovuje nebo má smůlu na vadný kus. Kdyby měla golfky, budu ráda za více informací. Stejně tak od kohokoli jiného, kdo je má. Předem děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama