Golfky peg perego denim

34
27.2.14 21:10

golfky peg perego denim

Ahoj ženský, mám možnost koupit tyto golfky, ale jde mi o ten materiál. Je to prý klasická džínovina, takže kočárek není nepromokavý, což se mi zdá trošku nepraktické.. Nemáte prosím některá zkušenost? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14725
27.2.14 21:14
@artep.b píše:
Ahoj ženský, mám možnost koupit tyto golfky, ale jde mi o ten materiál. Je to prý klasická džínovina, takže kočárek není nepromokavý, což se mi zdá trošku nepraktické.. Nemáte prosím některá zkušenost? :roll:

Mám ho doma a jsem s ním moc spokojená. Ona je látka impregnovaná, takže proti lehkému deštíku je to chráněné. A pokud by lilo, tak dáš pláštěnku. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
27.2.14 21:17

A co takové ty nehody, kdy se dítě polije pitím a k tomu ještě půlku kočárku, zadělá se od něčeho co má v ruce atd., není špatná údržba?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7512
27.2.14 21:18

Nepromokavý je, ale strašlivě žmolkatí. Po pár vyjížďkách měl malej pod nožkama krupici. :zed: Jinak je v pohodě, jsme spokojený. Fakt krásně vypadá a tady se to tolik nenosí, takže je i neobvyklej. Ale znovu bych tu džínovinu nekoupila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
27.2.14 21:18

… a není ta džínovina po čase ošoupaná…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14725
27.2.14 21:20
@artep.b píše:
A co takové ty nehody, kdy se dítě polije pitím a k tomu ještě půlku kočárku, zadělá se od něčeho co má v ruce atd., není špatná údržba?
  1. látka je velmi dobrá a bordel na ní moc vidět není :lol:
  2. všechno se dá sundat a vyprat.

mám ho rok a půl a fakt spokojenost. Prala jsem 2×. Jinak jsem vždy hadrem „vydrhla“. Byl s námi i na různých dovolených - písek, prach atd. Teď ho budu používat i na druhé dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
27.2.14 21:21

Měsíčnička: také Vám žmolkatí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14725
@MuffinkaM píše:
Nepromokavý je, ale strašlivě žmolkatí. Po pár vyjížďkách měl malej pod nožkama krupici. :zed: Jinak je v pohodě, jsme spokojený. Fakt krásně vypadá a tady se to tolik nenosí, takže je i neobvyklej. Ale znovu bych tu džínovinu nekoupila.
Tak já ho mám rok a půl a nic takového nemám… :nevim: :nevim: :nevim: :nevim:
@artep.b píše: … a není ta džínovina po čase ošoupaná…

nemáme nic takového

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14725
@artep.b píše:
Měsíčnička: také Vám žmolkatí?

právě že ne… jdu hledat fotku :) abych ukázala :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14725
27.2.14 21:25

Nemám foto přímo kočárku zblízka.

fotky za chvíli smažu kdyžtak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
27.2.14 21:25

…jak to prosím děláte, že mě vždy takto označíte, nějak se mi to nedaří… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14725
27.2.14 21:26
@artep.b píše: …jak to prosím děláte, že mě vždy takto označíte, nějak se mi to nedaří… :D

citovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
27.2.14 21:28
@Měsíčnička píše:
Nemám foto přímo kočárku zblízka.fotky za chvíli smažu kdyžtak…

jééé, děkuji, vypadá opravdu dobře! A není pod dítětem ošoupaná sedačka, jako když se ošoupu kolena u kalhot? Jsem hrozná, ale s výběrem golfek už jsem nešťastná!!! :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14725
27.2.14 21:38
@artep.b píše:
jééé, děkuji, vypadá opravdu dobře! A není pod dítětem ošoupaná sedačka, jako když se ošoupu kolena u kalhot? Jsem hrozná, ale s výběrem golfek už jsem nešťastná!!! :zed:

Hele jezdí na nich rok a půl a ten kočár je jako novej :lol: A to neřeším špinavé botky atd…
Vypadá pořád skvěle a plánuji ho mít i na dceru :) :palec:

Klidně ti tu sedačku zítra vyfotím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
27.2.14 21:41

:) Ne, stačí takto, děkuji jste hodná! ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat