golfky pro ročního prcka

Miren82
4.1.10 17:03

golfky pro ročního prcka

Milé maminky,potřebuji radu.Chci koupit nějaké golfky a nevím jaké.Malému je 12 měsíců,teď na zimu ještě jezdíme se sporťáčkem ale pak bych chtěla něco lehčího,na jaro a léto.Mé představy jsou:

• polohovatelná opěrka zad
  • s nánožníkem a pláštěnkou(pláštěnka být nemusí)
  • košík
  • dobrá cena

Budu ráda za každou radu,děkuji moc,Mirča

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16790
4.1.10 18:23

Specifikuj co je pro tebe dobra cena, pac kazdy ma jiny limit.

Mne se libi Jane Energy, ale bohuzel se nam nevejde do kufru druheho maleho auta a nema original nanoznik nebo Peg Perego Sí, ale ten je zas nad muj financni limit.

Na prvni dceru jsem mela Inglesinu Espresso a taky nam vyhovovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17
4.1.10 20:21

my máme peg perego pliko, k tomu univerzální nánožník emitex a pláštěnku to vše za 6 tisíc.jsou lehký,vyztužená,polohovatelná opěrka,výborně skladný a naprosto jednoduše a rychle složitelný a zdarma držák na pití.ale záleží kolik do nich chceš investovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16098
4.1.10 21:36

pokud dobrá cena, tak chicco multiway, někdo je chválí, někdo ne.
já mám esprit obyč., požadavky splňují, ale nedoporučuji na delší a každodenní jezdění.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16098
4.1.10 21:37

pliko si koupím určitě, jsou skoro nejlepší, co se týče požadavků. pliko 2009 - vyprodávají momentálně i za 5000 na seznamu najdeš odkazy

jané jsem měla půjčené, na mě mají dlouhé - vysoké rukojeti to samé inglesina trip a ty jsou podobné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
5.1.10 10:37

specifikuj prosím trochu tu dobrou cenu… pro každého je to něco jiného :mrgreen:

košíky jsou u golfek obecně hrůza, až na chicco simplicity, některá graca, ingl. espresso a PP aria. jenže ty se počítají skoro nezi sporťák,y prootže mají spojenou rukojeť a skládají se do placky, ne do deštníku..

chicco multiway je ještě větší než energy po složení, do mazdy 5 se mi vešl jen na štorc. jako za tu cenu dobrý, ale kvalita to není.. má přes 8kg, žádná lehkost taky ne..

energy nemají výbavu, nánožník a snad ani pláštěnku, nemají madlo, které ale většinou děti v tomhle věku už nepotřebují, spíš naopak, rádi si lezou do kočáru sami.. jsou lehoučké, trochu užší,ale máš dvoulťák se tam vlezl v poho a vyspal se tam (bylo to v září, takže rok 10m, ale je velikej..)

pak je tu celá skupina golfek alá zapp, Babyppoint mark, moon buggy kiss, espiro magic, chipollino omnia, zopa viper atd. atd. doporučuju jen pokud jsi menší postavy, tak 165cm :wink: jsou nízko a s dítětem ještě klesnou. některé nemají pevná záda, ale prověšují se. jsou skladné, lehké a dobře ovladatelné, exitsují jako 3 kolky a nebo jako 4kolky. mají nánožníky, pláštěnku většinou ne. košák je malej..

pliko jsou golfky . sporťák - resp. jsou tao takové bytelné gofkky, do kterých bych dala klidně i 6m dítě, prostě fakt něco jiného..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Miren82
5.1.10 13:06

golfky pro ročního prcka

Jéé děkuji holky,tolik odpovědí sem ani nečekala.No co sem se dívala co tu píšete tak Pilko se mi asi nejvíc zamlouvají.
Jinak dobrá cena je tak do 4 500kč,což bych se vlezla.
A myslíte že je lepší spojená rukojeť nebo ty klasický.Mě se spojená jaksi líbí víc.
Natašo,sem vyšši postavy mám 175 cm.
Takže byste Pilko doporučovaly asi nejvíc jo?

• Nahlásit
  • Citovat
2257
5.1.10 13:20

Mám Jané Energy a jsme spokojená, starší dcera v nich taky byla od roka. Plika jsou kvalitní a super golfky, ale jsou robusnější. Obojím neuděláš chybu, Plika jsou dle mého pohodlnější a větší, k Jané jsme si nánožník dokoupila a taky to jde. Výborně se s nimi jezdí a jsou lehké, ideální do města. Tak ať dobře vybereš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Miren82
5.1.10 13:59

golfky pro ročního prcka

Pezo děkuji.
Předtím sem se upsala,do Plika bych se samozřejmě nevešla,špatně sem si najela.Je to moc hezký kočárek ale 6 500 za golfky teda nedám,to je moc.
Ale co sem se dívala tak se mi dost líbí Peg Perego Aria Completo,má ho někdo a jaké jsou zkušenosti?Úplně mi stačí 09,víc se mi i líbí a je i za 3890 což je super.Tak pište svůj názor,díky moc :-)

• Nahlásit
  • Citovat
barlaz
5.1.10 18:38

Miren, Aria prý nemá polohovací nohy. A PP Pliko jsem našla na 4998,.- bez nánožníku, který je prý stejně na nic, protože je malý.

• Nahlásit
  • Citovat
2257
6.1.10 10:13

Miren, Aria od Perega měla sousedka a když mi říkala, co všechno vydržel, koukala jsme jako puk. Ale nevýhoda jsou ty nepolohovací nožičky (ale ne každému to vadí) a taky se skládá do placky. Stejné jsou Inglesina Espresso. Pokud chceš golfky jenom na léto a ne na dlouhé tratě, stačil by ti stejně tak Energy, ale i ty golfky, co psala Nataša jako poslední. Osobně bych ti doporučila se jít podívat do nějakého kamenného obchodu a ozkoušet. Já třeba měla záchvěv vyměnit Energy za Espiro Magic, protože jsem menší a Espira mají níž madla, ale nakonec jsem si to rozmyslela a teď jsem ráda, protože se snima jezdí opravdu dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Miren82
6.1.10 11:05

To sem si neuvědomila že nemají polohovatelné nožky,vadí to moc?Přece jen když bude sedět tak mu to nevadí,ale asi když bude spát tak jo že?Ty Jane Energy jsou takové obyčejné.Tak mi prosím ještě někdo napište zkušenosti s PP Aria,díky moc.
Pezo tak říkáš že sousedka byla spokojená jo?

• Nahlásit
  • Citovat
2257
6.1.10 12:57

No, spokojená s nimi byla, ono v podstatě záleží, na jaký kus narazíš. Ona prostě spokojená byla :wink: Uznávám, že teď, když mám děti dvě oceňuji spojenou rukojeť ( mám PP Centro jako sporťák), Energy se jednou rukou řídit nedají. Pokud ale zase ti ale malý ještě bude spát v kočárku, musela bys s tím počítat, že nožičky nejsou polohovací.
A jednoduše vypadající Energy mají výhodu právě ve váze a jak se říká „v jednoduchosti je krása“ , ale jestli se ti nelíbí, zkus omrknout ty Arie..+jim podobné typy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
myskin
6.1.10 23:11

A co Gesslein Swift nebo Gesslein buggy s1 ? Nemáte některá zkušenost? Dneska jsem je obhlížela. Máme Gesslein sporťák a spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
Miren82
7.1.10 09:56

golfky pro ročního prcka

Kitty ať se dívám jak se dívám,za 5000 Pliko nikde teda nevidím.a to sem se dívala 1000×.Napiš přímo stránku ať můžu mrknout,díky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama