Bébé Loola Up Full či jiné kvalitní golfky?

7368
1.1.10 13:45

Bébé loola up full či jiné kvalitní golfky?

Ahojky
mám vyhlídnuté tyto golfky se spojenou rukojetí, Bébé confort loola up full, kdo je máte, prosím o zkušenosti a jak jste s nimi spokojené?
Nebo poradíte jiné kvalitní golfky?
Požadavky :
Cena do 8000kč, s madlem , otáčecí sedačkou, do lehu co nejvíce, skladné, váha není až tak rozhodující, spíše ta skladnost..prostě hodně podobné jako tyto
moc díky za rady a přeji krásný nový rok 2010 :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25
1.1.10 14:49

Ahoj,
dávám tip na Bumbleride Flyer, já je mám a jsem s nimi maximálně spokojená.
Cenově přijatelné, přehazovací rukojeť, jsou do úplného lehu, madlo tam je, jsou lehčí jak Loola, spojená rukojeť, a skládají se na placku, ale není zapláclý celý kufr. Můžu srovnat s Peg Peregem Pliko, které mi zabralo půlku kufru ale na délku a Flyer zase na šířku, takže tam vedle kočárku dám ještě i nákup. U Plika jsem musela mít kočárek vzadu a před ním nákup nebo opačně. Bylo to míň praktické. Snad jsem to napsala srozumitelně :roll: Plochou na stejno jen ne na délku ale na šířku. Video - http://www.youtube.com/watch?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
1.1.10 15:17

flyer je moc fajn kočárek, i když vím, že některé maminky s ním měly problémy (ovladatelnost, kočík), mně osobně se ale hodně líbí..

na loole mi hodně vadí jeho váha, ale pokud ti o váhu nejde, je určitě vhodný.

bohužel, golfek s otočným sezením příliš mnoho není…
ještě tak pliko switch a zippy free, ale ty mají klasiku golfové rukojeti.

pak znám ještě PP Uno, ale to má rukojeť přehazovací, takže v poloze proti směru jízdy se malá kolečka ocitnou vzadu a ježdění není tak pohodlné. jinak jde do 100% lehu, vhodný i pro novorozence, ale skladnost není tak veliká…

pak je tu celá nová rodina kočárů Jané, s novou upravou reverse, tedy otočným sezením, carrery, solo. jen cenově si nejsem jistá..

co se skladnosti týká, nejlepčší je v tomto opravdu loola.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16247
1.1.10 15:24

Ahoj máme bebe loola, ale ty s klasickou golfkovou rukojetí. Jsem docela spokojená, akorát tedy nejsou moc do terénu a ten nákupní košík je fakt strašně nepřístupný :( Ale jsou skladné :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
1.1.10 16:03

holky díky moc za typy, ten Flyer nevypadá špatně, ale raději bychom skládání jako klas. golfky..zippy vypadá taky super, ale je docela dlouhý i složený. tak zatím vede loola :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
2.1.10 00:08

a ještě jsem našla chicco for me..
co vy na ně?
hlavně po kvalitní stránce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
2.1.10 18:46

katko, asi nepotěším..
chicco obecně co do kvality není nic moc (nebo co bývalo), snaží se dělat nízkonákladnové kočáry a moc jim to nejde. sama jsem měla multiw.,šel z domu (jsem namlsaná od quinny) , kamarádka Liteway, děs ještě větší, for me jsem okukovala v obchodě, hrozně se vrklá do stran, stačí jedním prstem strčit. při sedačce proti směru nejde nasadit madlo před dítě a jsou tam jiné pásy. pozitivní recenze jsem na ně nečetla snad žádné…

http://www.baby-cafe.cz/modules.php?…
https://www.emimino.cz/…or-me-27821/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
2.1.10 19:02

natašo - díky, taky už jsem je odpoledne po pár pročtených diskuzích vyřadila a opět vedou loola..
jů ty jsi taky namlsaná Quinny? já taky , první kočárek na kluka byl freestyle 3×l comfort a nenechám na něj dopustit, pak ještě speedy a taky super, ted jsem dokonce začala uvažovat nad Buuzíkem, se mi děsně líbí i ta nová kolekce, ale to mi doma bohužel neprojde..sice je spoj.rukojet, otáčecí sedačka, ale přijde mi pak malá a hlavně to skládání na místo není nic moc..sice píšou jak je skladný, ale všude jsou fotky jen bez té sedačky..takže nic moc..
nějak se mi začala děsně líbit i tahle barvička :oops:
http://www.eshopbaby.cz/…imagegen.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
3.1.10 00:34

katko,
jo, quinny je moje :srdce: záležitost. zapp a speedi. a buzze mám vysněného pro druhátko, s terénním kolem vpředu, barva jedno, miluju tu polstrovanou sedačku, naklápění.
letos v květnu jsem ho šmírovala v kika a prodavačka mně donutila do něj vojtu posadit (v době, kdy uznával jen ergonomickou sedačku u zappek) a dítě se smálo, rochnilo se, no, skoro jsem ho koupila :oops: :oops: :oops: manžel by mě ale uškrtil,přitáhnout v 18m další sporťák… tak jsem se udržela… :D

a co máš za kočárek teď? vždyť holčička je malá - teda předpokládám podle té barvy buzze :D :D - ty si to můžeš dovolit :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
3.1.10 10:22

nataši - na kluka jsem začala tím fleestylem s vlož.takškou, pak 2× jané slalom - špatný už v životě nesmí do domu, pak golfky teutonia solano ještě mám a taky super, ale ty prodám a chci právě nové (jsem trochu koč.magor :mrgreen: ).
ted mám na Verunku ještě korbičku navettu s PP gt3. Sport. sedačku ještě nemáme vyzkoušenou, furt se mi prdka vejde do korby :lol: , ale na jaro léto na dovču a na nákupy potřebuji něco hodně skladného
ale když Péta viděl prvně cenu looly jakožto golfky, taky jsem ho pomalu křísila :mrgreen: no tak si představ reakci na buzze - ale je fakt krásný..
hele a jak jsi zkoušela tam dám klučinu, se mi zdá a snad i někde psali, že má málou sedačku, tedy rozměry snad stejné jako loola, ale ta boudička že je dost nízko, tak že větší děti tam mají problém..?jak ti to přišlo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
3.1.10 14:20

Katko, tak to máš už velké zkušenosti s kočárama!! na slalomu bysme se shodly, já v něm měla Vojtu akorát u kamarádky a nelíbil se mi. a jedna kamarádka ho měla a furt nadávala..

no, loola není ani tak golfky, jako sporťák, váhou a rukojeti atd., drahá teda je, to je fakt! a pravda že s GT3 potřebuješ něco skladného, protože ta je velká.. a jestli ti nevadí mít 10kg golfky, tak je ideální…

a co solano? hodně lidí si ho chválí a stejné množství na něj nadává… 8-o co tvůj názor?

a s confortem, taky se ti zdála blbá rovnováha při sporťáku po směru a tašce na madle?

buzz mi přišel dobrej. Vojta je velikej, ted běžně nosí obleč. na 3roky. v těch 18 m seděl v té normální sedačce a dobrý, mají ještě XL pro děti od 18m, určitě má smysl. ta boudička je výsuvná, to se mi taky líbí, že si jí posuneš podle toho, jak je dítě velké… a hlavně, ze zkušeností s vojtou vím, že kočárek si musíš užít mezi 6měsíci a tak 15m, kdy už chtějí chodit, záleží na ročním období… pak už jen lehoučké golfky typu zappík..

původně jsem si myslela, jak ještě letos v zimě vytáhnu speediho, tak jsem ho neprodala kamarádům, co ho chtěli, ale já ho ani nevytáhla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
3.1.10 14:37

natašo, no po smměru jsem s freestlylem nejezdila, pak šel už právě pryč, takže proti směru dobrý
to bylo právě špatný u slalomu - nehledě natu šíleněměkkou nožní brzdu - že se mi dost převracel, když byla taška na madle a nikterak těžká..
solano - soper nenechám na něj dopustit a negace jsem čéče ani nečetla---no ale co ho mám, tak jsem po tom ani nepátrala, to je pravda..stabilita super, Domča si v nich stoupnul třeba čelem ke mě já je nedržela a oni se nepřevrátili!!u rok a půl strarého dítěte, což bylo suepr, když je tady doma testovat a lezl po nich jako šílený..má to plno vychytávek, holt teutonia super kočárky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7368
3.1.10 14:39

natašo a v čem že jezdíte ted? nebo jste přes zimu šlapali po svých? :mrgreen: já měla speedyho taky na zimu, super jak je široký, ve fusaku a měl tam místa habaděj.
váha mi fakt nevadí, spíš mi jde především o tu skladnost..možná i slevím z té spojené rkojeti, ale otočný aby byl to jo..
prý ta rukojet u looly je umělá a taková nepříjemná, neměla jsi je v ruce? je musím ještě omrknout na živo, tak abych nebyla zklamaná jako u jicých typů.. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16095
5.1.10 11:02

holky, díky za názory.

já měla slaloma a nedám na něj zase dopustit, ale podle mě to je kus od kusu. já byla moc spokojená.

teď mám pro obě děti P&T vibe a spokojená nejsem, zlatej slalom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5328
5.1.10 14:57

Ahojte holky,
a co bebe confort streety? Mají spojenou rukojeť a jsou prý prostorné i pro větší děti. Váha se stříškou je 8,5 a složené jsou velice skladné. Dorazí mi tenhle týden, tak pak můžu napsat, jak jezděj :mrgreen: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama