Golfky - tipy

716
1.6.13 10:58

golfky - tipy

Maminý zdravím :mavam: hledám nějaké pěkné golfky, neo sporťáček, spíš aby měl spojenou rukojeť ( není podmínkou ), ale aby měl větší kolečka, a ne ty piďi jako má většina golfáčů :think:a aby nebyl těžký jako kráva :mrgreen: Nějaké tipy? Líbí se mi třeba Caretero Monaco, ale má poměrně špatné recenze, co třeba Zopa Fushion?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
sai
149
1.6.13 11:10

Já tento týden koupila quinny zapp xtra a je naprosto super! Krásně jede, dost místa, po i proti směru jízdy, měla jsem ho mít už dávno :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
1.6.13 11:15

Nad tím jsem taky uvažvala, ale chlapovi se nelíbí :/ a Coto Baby blues nemáte některá? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8937
1.6.13 11:35

Ja mam caratero spacer, pouzivame cca rok a jsem spokojena. Dite se v nem i pohodlne vyspi (neni teda zcela rovny, ale spi v nem jen obcas). Nevyhoda teda je, ze ty rukojeti zvlast se trochu hur ovladaji jednou rukou (s destnikem, zmrzlinou, mobilem… v ruce druhe). Kolecka jsou vetsi nez u jinych golfek. Nanoznik byl super v zime nebo za chladnejsiho ci vetrneho pocasi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
716
1.6.13 11:56

@elchirk a kolečka jsou v pohodě? někde jsem četla že jste strašně rychle ničí uvažuju nad tím Careterem Monacem - má spojenou rukojeť :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
346
1.6.13 12:04

My máme doma maclaren, nemá teda spojenou rukojeť, ale jinak jsme s ním moc spokojení…zatím zvládl město terén i písek u moře :) a pro děti taky supr pohodlný a prostorný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Raďulle
1.6.13 12:21

Máme tento Baby Design walker a spokojenost (ve skutečnosti je ta barva hezčí :), velký košík, malá je v něm ráda, jen jedna nevýhoda, že když se dá do lehu, je ta ležná plocha drobet kratší… ale malá už v něm i spala, a nijak ji to nevadilo… dobře se s ním jezdí, má spíše ta větší kolečka takže i na štěrku v pohodě a za výhodu považuji pultíky, je to supr, lepší než co jsme měli předtím, malá si na pultíku hraje a na ten horní se dá taky lecos odložit

• Citovat
  • Nahlásit
3396
1.6.13 12:29
@sai píše:
Já tento týden koupila quinny zapp xtra a je naprosto super! Krásně jede, dost místa, po i proti směru jízdy, měla jsem ho mít už dávno :kytka:

My pořídili obyčejného zappíka a taky lituju, že jsme si ho nepořídili dřív :mrgreen: Krásně se s ním jede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2202
1.6.13 12:44

Valco Snap, jsem s ním moc spokojená, je lehký, skladný, má spojenou rukojet, otáčení přední kola, velká zadní, velký koš, je docela prostorný. Akorat ho budou mít v obchodech červen - červenec (první várka se hned vyprodala, je to novinka).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8937
1.6.13 14:39

@wej_a No je fakt, ze ty kolecka jsou takove mekci a treba se do toho obcas zabodne nejaky kaminek, ale jezdili jsme s nim za ten rok celkem dost a nemyslum si, ze by byly kolecka nejak znicena.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2282
1.6.13 19:46

Mam Maclaren Techno XT, nema spojenou rukojet, ale jezdi paradne.
Se spojenou rukojeti se mi libily Cybex Callisto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat