Granule pro psa - alergický na kuřecí

16
16.4.20 13:32

Granule pro psa alergický na kuřecí

Dobrý den chtěla bych poradit jaké granule nejlépe koupit aby tam nebyl žádný kuřecí tuk ani kuřecí maso hypoalergeni. Máte někdo osvědčené granule bez kuřecího? Děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

248
16.4.20 14:08

Ahoj, mně se osvědčily granule Eagle Pack Holistic rybí anebo Taste of the Wild Appalachian Valley zvěřina a jehněčí. :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21
16.4.20 14:13

Máme také psa alergika na kuřecí, nejprve jsem dávala Ontario jehněčí s rýží (Lamb&Rice), je to hypoalergenní syperprémiové krmivo, pes dobře snášel, chutnalo mu, celkově velmi prospíval, nelínal, neteklo z očí (pes chovaný v bytě, menšího plemene - Brabantík). Teď dáváme Yoggies - jehněčí a bílá ryba, jsou to zastudena lisované granule od českého výrobce a také plně vyhovují. Obojí je dostupné ve zverimexech, Ontario je např. v SuperZoo, Yoggie v oblastních, na stránkách mají prodejce. Pozor na mlsky a odměnky, také by tam nemělo být kuřecí obsaženo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
16.4.20 14:14

Ll

@brokoliccaa
Děkuji za radu počkám jestli ještě někdo napíše

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49859
16.4.20 14:20

@lenus1992 o jaké plemeno jde? Určitě wolfsblut, tam je dost receptur bez kuřete. Barking heads, nějaké receptury N&D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17582
16.4.20 14:54

Co barf? Nezkousela jsi? Treba by mu udelal dobre. Jinak Yoggies delaji dietní jehneci a ryba a pak i kozi nebo zverinove, za studena lisované a maji v sobe probiotika a vysoký obsah masa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
16.4.20 15:36

J

@Markéta80
Jorksir krizeny s bolonskym psem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
158
16.4.20 15:48

Mám civavu alergickou na kuřecí. Už několik let dávám Annamaet Option - divoký losos a zvěřina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
16.4.20 16:08

Ll

@LD1
Také se vám drbala? Nám se neuvěřitelně drbe po kuřecím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
16.4.20 16:08

Zkoušeli jsme víc druhů granul bez kuřecího masa kvůli alergii. Nejlíp se nám osvědčil Canagan. Pes taky říkal, že mu chutná. Taky říká, že mu chutnaly i konzervy Canagan. Jenže všechna tahle krmiva měl vždycky jen na doplnění, není to jediná složka jeho stravy.

Pes podobné velikosti a srstnatosti jako uvádíte.

Jinak jsme se vždycky dobře zorientovali podle stránky www.psikrmivoradce.cz. Tam najdete taky rozbory a hodnocení obsahu obilovin, kukuřice, solí a brambor :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49859
16.4.20 17:21

@lenus1992 tak pro prcky tohle https://www.spokojenypes.cz/…-small-4-kg/. To sedlo právě naší nejstarší co byla i na kapačkách a nikdo nevěděl co s ní. Po těchto změna :palec: Budou jí 4 roky a už jí ve stravě nevadí kuřecí tuk, ale kuřecí maso nezkouším :jazyk:. Dá se najít dost, jen hledat mezi kvalitnějšími. Já furt čtu složení aby tam nebylo něco co jí může vadit :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
158
16.4.20 19:11

@lenus1992 drbala, padaly ji dost chlupy, měla pak kolem zadečku a na břiše i strupy. Reaguje stejně i na mouku, takže bylo těžké mamku a babičku „odnaucovat“, že žádné piskoty, žádné kupovane obarvene a ochucene dobroty… jen kvalitní granule a jako mlsky sušené maso, samozřejmě ne kuřecí. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
129
16.4.20 19:32

My teda krmime barf a absolutní spokojenost, pes ve velké fyzické zátěži, obr deset let starý a fakt mu to prospívá, je ve skvělé formě. Kromě barfu má v misce neustále granule yoggies(active) - kachna zvěřina. Mají třeba i jehněčí s rybou a to jak pro velké, tak pro malé psy. Teď jsem viděl, že mají i novinku kozí maso. Jinak těch granulí bez kuřecího je celá řada, stačí číst složení. Já ale zůstanu věrný tomu barfu, fakt super :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama