Greentom golfky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

CherryB
Povídálka 43 příspěvků 17.01.17 14:03
Greentom golfky

Dobry den, mate nektera zkusenost s kocarkem greentom? Strasne me zaujal. Ale u nas je nedostupny/ nikde jsem ho nenasla. Ani vice info o kocarku.Neni tu nektera z vas co ho vlastni? a popripade by prodala?
Dekuji a krasny den

Reakce:

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 17.01.17 15:07

Prodávají ho a snad je i k vyzkoušení v Bráně k dětem.

CherryB
Povídálka 43 příspěvků 17.01.17 15:47

@alhena. Tam je nedostupny, nechavaji si ho posilat ze slovenska ;-) od nich ho posilaji k nam. spise bych uvitala zkusenosti s kocaskem atd. Jinak dekuji.

alhena
Ukecaná baba ;) 1082 příspěvků 17.01.17 18:15

Našla jsem tento blog, ale je to o GreenTom kombinovaném kočárku http://www.madamecoquette.cz/…planete.html

moniyogi
Nováček 1 příspěvek 10.03.17 10:28

Je k dostání na e-shopu matickazeme.cz :) Mám ho, tu reversibilní verzi a je skvělý, neměnila bych. Lehoučký a všichni ho moc chválí…

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 12.01.18 15:54

Ahoj :mavam:
Máte někdo zkušenost s Greentom Upp Classic? Pokud ano, tak jaká jsou kolečka? Nesjíždí se? Nerachotí na nerovnostech typu městské kostky?

matka_Simona
Kecalka 123 příspěvků 13.04.18 12:02

:mavam:
Taky mě zajímá info k tomuhle kočárku. Hlavně jeho skladnost v autě a kolečka, zda zvládnou aspoň trochu i terén (tráva, rozbitý chodník…)?

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 13.04.18 12:41

@matka_Simona nakonec ho kupuju v tm. modré barvě s šedým podvozkem :) se moc těším :) pak dám vědět jak jede :mavam:

matka_Simona
Kecalka 123 příspěvků 13.04.18 15:19

@Pavla087 Tak se budu moc těšit na info :) a v případě spokojenosti do něj půjdu asi taky :)

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 13.04.18 15:54

@matka_Simona neboj, dám vědět :lol: :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 19:03

@Pavla087 Prosím a kolik ten kočárek váží? Já to zatím nikde nenašla…také se mi líbí. Ale váhám i kvuli ceně

Pavla087
Ukecaná baba ;) 1025 příspěvků 18.04.18 23:25

Anonymko, Greentom Upp Classic váží 7,1 kg.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >