Greentom golfky

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
CherryB
Povídálka 43 příspěvků 17.01.17 14:03
Greentom golfky

Dobry den, mate nektera zkusenost s kocarkem greentom? Strasne me zaujal. Ale u nas je nedostupny/ nikde jsem ho nenasla. Ani vice info o kocarku.Neni tu nektera z vas co ho vlastni? a popripade by prodala?
Dekuji a krasny den

Reakce:
alhena
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 17.01.17 15:07

Prodávají ho a snad je i k vyzkoušení v Bráně k dětem.

CherryB
Povídálka 43 příspěvků 17.01.17 15:47

@alhena. Tam je nedostupny, nechavaji si ho posilat ze slovenska ;-) od nich ho posilaji k nam. spise bych uvitala zkusenosti s kocaskem atd. Jinak dekuji.

alhena
Ukecaná baba ;) 1090 příspěvků 17.01.17 18:15

Našla jsem tento blog, ale je to o GreenTom kombinovaném kočárku http://www.madamecoquette.cz/…planete.html

moniyogi
Nováček 1 příspěvek 10.03.17 10:28

Je k dostání na e-shopu matickazeme.cz :) Mám ho, tu reversibilní verzi a je skvělý, neměnila bych. Lehoučký a všichni ho moc chválí…

Uživatel je onlinePavla087
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 15:54

Ahoj :mavam:
Máte někdo zkušenost s Greentom Upp Classic? Pokud ano, tak jaká jsou kolečka? Nesjíždí se? Nerachotí na nerovnostech typu městské kostky?

matka_Simona
Kecalka 128 příspěvků 13.04.18 12:02

:mavam:
Taky mě zajímá info k tomuhle kočárku. Hlavně jeho skladnost v autě a kolečka, zda zvládnou aspoň trochu i terén (tráva, rozbitý chodník…)?

Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 12:41

@matka_Simona nakonec ho kupuju v tm. modré barvě s šedým podvozkem :) se moc těším :) pak dám vědět jak jede :mavam:

matka_Simona
Kecalka 128 příspěvků 13.04.18 15:19

@Pavla087 Tak se budu moc těšit na info :) a v případě spokojenosti do něj půjdu asi taky :)

Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 1 inzerát 13.04.18 15:54

@matka_Simona neboj, dám vědět :lol: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.04.18 19:03

@Pavla087 Prosím a kolik ten kočárek váží? Já to zatím nikde nenašla…také se mi líbí. Ale váhám i kvuli ceně

Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 1 inzerát 18.04.18 23:25

Anonymko, Greentom Upp Classic váží 7,1 kg.

AgataJana
Nováček 1 příspěvek 23.01.19 15:05

Dobrý den, prosím Vás jde položit kočárek úplně do lehu a je pevný? Díky za odpověď :mavam:

Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 1 inzerát 23.01.19 22:53

@AgataJana Greentom Upp Classic nemá polohování nohou, takže jde polohovat zádová opěrka, ale existuje polohování nohou… Je sice neoriginální, ale dá se sehnat.
Reversible má kolébkové polohování.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >