Reklama

GS Mamavit + kyselina listová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Katerina3068
Stálice 60 příspěvků 17.01.17 23:45
Gs mamavit+kyselina listova

Ahoj maminky :mavam:
Predevcirem sme s pani doktorkou zjistily ze cekam miminko… chci se zeptat, uzivam Gs mamavit+jeste zvlast tabletku kyseliny listove…muze to plod poskodit nebo mu nejak ublizit??? O jedno ditko jsem uz prisla a ted mam hrozny strach ze prijdu i o dalsi tak se radeji informuju dekuji za odpoved :*

Reklama

Reakce:

NapoleonovaDesire
Kecalka 424 příspěvků 18.01.17 07:14

A co se priste zeptat doktorky na vitaminy, ona by ti přeci nejlíp poradila. Mamavit obsahuje kyselinu listovou, ja bych ji navíc nebrala. Tak to stridej. Jeden den jen KL druhy den mamavit. Stejne je to multivitamin a pokud jis pestře, tak ti obden bude urcite stacit.

berushka2
Stálice 95 příspěvků 18.01.17 07:18

Já beru jen kyselinu listovou, 800mg(lékárna Dr.Max), tak mi to řekla i moje doktorka i doporučila lékárnice. Pokud si o mimčo přišla, tak to nebylo určitě kvůli vitamínům. Pokud se to má stát, je to už dávno dané a ty s tím stejně nic neuděláš. Samozřejmě Ti přeji zdravé miminko a ať tentokrát vše dobře dopadne ;)Hlavně se nestresovat, to je důležité ;)

Namby
Zasloužilá kecalka 586 příspěvků 18.01.17 08:17

Mě v lékárně řekli, že je zbytečné brát obě věci. Nevím kolik se denně může kyseliny vzít ( určitě to bude někde na netu ), ale já bych obě věci taky nebrala najednou…

berushka2
Stálice 95 příspěvků 19.01.17 23:09

Dnes jsem o tom mluvila s doktorem a říkal, že to co tělo neupotřebuje, tak se vyloučí moci.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama