GT3

Anonymni
20.9.07 21:45

GT3

Ahoj všechny maminky, mám zamluvený kočátek GT3 completo v zelené barvě a dnes jsem byla v Pardubicích v obchodě s kočárky a chtěla jsem si peg-perego GT3 jen tak opěk zkusit a povozit, neboť se moc těšíme na miminko a já na to, jak vyrazím s kočárkem do ulic.Paní prodavačka, mi na mou otázku , jestli GT3 nemají, podala takovou odpověď, že jsou to kočárky, o které není zájem, jsou těžké, tvrdé a špatně se s nimi manipuluje ať vše zvážím a vrhnu se raději do jané nebo casuaplay!!!trošku mě tou odpovědí zarazila, nemám tady ve svém okolí žádnou maminku , která by s GT3 jezdila a tak se nemůžu zeptat na názor. maminky jak jste spokojené s GT3, mimi mám mít po novém roce.děkuji za vaše aktuální zkušenosti a rady.ila

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

GT3
26
20.9.07 22:11

O tomhle kočárku je tady už dlouhá diskuse tak si ji přečti,tam se toho dozvíš nejvíc.Taky máme zelený GT3 jezdíme půl roku a jsme hrozně spokojení. Prodavačky bych se zeptala kolik už toho najezdila s tímhle kočárkem ,že takhle radí zrovna casualplay na ten tady pěkně nadávají . Přeju dobrý rozhodnutí Hana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.9.07 22:23

Tak to p.prodavačka asi nemá ráda GT3.Z vlastní zkušenosti:Jané nebrat,protože budeš nešťastná jako já teď.Jízdní vlastnosti Jané jsou na výbornou,až na padající nožní brzdu.Ale to je oproti prodření potahu,loupání látky pod nožičkami a praskání slídového okénka úplný pakatel.Reklamace neuznávají-prý je to opotřebení materiálu.Casuaplay je malý a já vím že se Španěly už nechci nic mít.Myslím že GT3 je dobrý kočárek,ale to názor jen můj.Dobře vyber.Jinak diskuse o GT3 je i na baby-cafe.cz

• Nahlásit
  • Citovat
2257
20.9.07 22:53

https://www.emimino.cz/modules.php?…

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Diskuze jsou tu, pročti si je a myslím, že chybu neuděláš, když do GT3 půjdeš. Já kdybych měla první mimi, taky bych do něj šla :wink: Tak jsem si alespoň udělala radost PP Centro Comletem :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama