Gymnastika - učitelka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.04.19 17:49
Gymnastika učitelka

Dcera chodi do gymnastiky ale když neudělá třeba provaz tak učitelka ji násilím roztahuje ty nohy aby ho udělala co mám dělat?

Reakce:
Netopirek
Echt Kelišová 9276 příspěvků 27.04.19 17:56

Nic. U gymnastiky.je to normální. Ty jsi nikdy. neviděla trénink, nez jste tam dceru přihlásily?

Aduš8
Závislačka 4473 příspěvků 27.04.19 17:59

Pokud se s tím nedokážeš smířit, tak jedině dceru odhlásit a dát jí na jiný sport. Gymnastika je dřina a bolest.

Murka
Ukecaná baba ;) 1769 příspěvků 27.04.19 17:59

Dceru tam neposílat. Nedávala bych dceru někam, kde se mi nelíbí, jak s ní zachází. Trénink gymnastek je hodně tvrdej, hodně záleží na trenérce, ale neslyšela jsem nic dobrého. Taky jsem byla ráda, že tam ani jedna dcera nechtěla chodit. Chodí na atletiku, zatím mají jen všeobecnou přípravku, kde nemusí jet na výkon, ale kde se učí správně se hýbat a hlavně je to baví.

mamoch
Zasloužilá kecalka 706 příspěvků 27.04.19 18:06

Tak to je normální - ty se tomu divíš? Trénink normální.

_.Emilyyy
Zasloužilá kecalka 842 příspěvků 27.04.19 18:09

Tak to je normalni gymnasticky trenink. Kolik je dceři?

NiDa
Stálice 61 příspěvků 27.04.19 18:23

Asi půjdu proti proudu, ale tohle normální gymnastický trénink není. Pokud tedy trošku nepřeháníte. pokud je to násilí, které dítě chápe, toleruje a je ochotné ho vytrpět kvůli výsledkům, není v tom problém. Pokud si dcera stěžuje, nechce chodit na tréninky, při cviku brečí apod., je to už opravdu mimo standardní tréninkový postup a taková intenzita tréninku pro vaši dceru nejspíš nebude to pravé. Navíc si nejsem jistá, zda popisujete rozštěp než provaz, ale ani u jednoho cviku by se neměly neroztahovat silou nohy, nýbrž by se mělo lehce přitlačit na zadek/boky u rozštěpu nebo ramena u provazu (pokud nejsou dceři 4 roky a nedělá provaz i rozštěp stylem, že skoro stojí, to se potom mohou dát nohy od sebe). Tak jako tak, bolet to dceru může, ale jen do míry, kterou ona sama je ochotna trenérce tolerovat. Ta by nikdy neměla jít přes pláč a prosby o ukončení cviku. Pokud ji to jen bolí a ví, z jakého důvodu chce gymnastiku dělat a co je pro ni ochotná obětovat, nechte to na dceři, ať si sama určí míru bolesti, kterou je schopna snést k dosažení požadovaného cviku. Je také rozdíl mezi tréninkem ve 3 nebo 12 letech.

Ou
Kelišová 7386 příspěvků 27.04.19 19:10

Najít jiný oddíl. Jinak to špatně dopadne - ať už je talentovaná a nebo ne. Špatně jako že když zůstane u takovéhle cvičitelky, co zamrzla v postupech ze 70. let, tak si může vypěstovat v lepším případě strašné mindráky, v horším poruchu příjmu potravy.

Takhle současný přístup k tréninku na gymnastice fakt nevypadá. A pokud vám to dělaly cvičitelky jako dětem, tak to je smutné a je fajn, jestli jste to přežili, ale fakt je 21. století a jsou cvičitelky, které mají výsledky a používají příčetné metody. Ne ty ukotvené v Rusku či Číně.

Čistě fyziologicky -pokud šlachy pořád ještě nejsou dostatečně pružné, aby se provaz či rozštěp a nebo jiný cvik udělal, tak je naprostá krávovina dělat to na sílu a ne postupně.

Hádejte proč gymnastiky co přežijou a vydrží v oldschoolovém režimu odchází do indvalidního důchodu před čtyřicítkou?

nehledě na to že pokud dcera není nijak extra talentovaný, tak jí takováhle cvičitelka toto dá velmi jasně najevo, namísto toho aby s běžnými dětmi pracovala tak, aby je pohyb bavil a zlepšovali se.

fanda001
Nováček 1 příspěvek dnes v 16:03
Ahoj

Ahoj neměj strach, oni to musí dělat a ví jak aby ten provaz pak udělali, na to tam i chodí, je to dost tvrdý sport. Pokec? fanda,001@seznam.cz na email.cz

Váš příspěvek
Reklama