5 na konci 4. ročníku střední školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 17:58
5 na konci ctvrtaku?

Ahoj zajima me jak to bude kdyz mi vychazi dve nebo tri petky na konci posledniho rocniku stredni skoly? budu opakovat cely rocnik nebo se delaji jen nejake opravne zkousky?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Marakuja
Kecalka 258 příspěvků 26.04.19 18:02

Proč se nezeptáš ve škole? Omaturovala jsi?

Dvě pětky-reparáty, tři pětky-opakování ročníku. Co tak se učit?

Uživatel je onlinevokishka
Extra třída :D 14348 příspěvků 26.04.19 18:03

Opraváky v srpnu. To je maturitní obor?

Beckyttine5
Kecalka 483 příspěvků 26.04.19 18:07

Nepustí tě k maturitě a opravne zkoušky se dělají, pokud zak propadne max. ze 2 předmětů.. pokud je predmetu více, tak záleží na řediteli školy, zda povoli opakovat ročník, nebo žákovi studium ukončí - aspoň u nás na škole to funguje takhle.

Meredithx
Kecalka 278 příspěvků 26.04.19 18:11

Být tebou vytáhnu jeden z nich na 4. Podle zákona se reparáty se dělají na konci roku a max. 2. Pokud je nedáš, tak jsi propadla. Maximálně z nějakého závažného důvodu to jde posunout až do 15.9, ale s tím nepočítej a začni se učit. Tři pětky, jako vážně? :roll:

lachtanice86
Echt Kelišová 7889 příspěvků 26.04.19 18:13

Se zeptej ve škole, ale tři 5 jako vážně?

Ou
Kelišová 7405 příspěvků 26.04.19 18:19

Je teprve duben, tak zaber.

Uživatel je online_.Emilyyy
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 26.04.19 18:23

To se spis zeptej ve škole. Ale, tak 3 petky jako vazne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 18:26

Pokud k těm pětkám patří taky vysoká absence nebo vulgarita vůči vyucujicim, tak zadarmo ti to fakt nedají :lol: 8)
Zrovna u nás na základce řešíme jednoho takového, co si myslí, že mu přes 80%absenci, vulgaritu a pětky z několika předmětů povolíme opakování devitky a ukončení základního vzdělání. No to určitě :pankac:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 18:34

@Meredithx dneska se nam uz uzavirali znamky a v pondeli je pedagogicka rada, utery vysvedceni. dneska jsem mela snahu si opravit jeden predmet konkretne literaturu a moc se mi to nepovedlo a to jsem se na to ucila dva dny. + tam dala veci ktere jsem nemela ani zapsane. a ty dve ostatni petky jsou za to ze je na me jedna ucitelka zasednuta a nekolikrat mi odmitla schvalit praci k maturite. a ta treti je podle me i zaslouzena, to uznavam. U nas na skole maji neskutecnej bordel a kazdej rika neco jinyho, a to se nevymlouvam, tahle skola je tim prosnula. :zed:

ka2ka
Extra třída :D 14936 příspěvků 26.04.19 18:37
@Anonymní píše:
@Meredithx dneska se nam uz uzavirali znamky a v pondeli je pedagogicka rada, utery vysvedceni. dneska jsem mela snahu si opravit jeden predmet konkretne literaturu a moc se mi to nepovedlo a to jsem se na to ucila dva dny. + tam dala veci ktere jsem nemela ani zapsane. a ty dve ostatni petky jsou za to ze je na me jedna ucitelka zasednuta a nekolikrat mi odmitla schvalit praci k maturite. a ta treti je podle me i zaslouzena, to uznavam. U nas na skole maji neskutecnej bordel a kazdej rika neco jinyho, a to se nevymlouvam, tahle skola je tim prosnula. :zed:

tak že budeš mít pětky jsi věděla určitě delší dobu takže jsi měla čas si to opravit, jinak pokud je tedy učitelka zasednutá mohla jsi poprosit ředitelku at tě vyzkouší přední

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 18:38
@Anonymní píše:
Pokud k těm pětkám patří taky vysoká absence nebo vulgarita vůči vyucujicim, tak zadarmo ti to fakt nedají :lol: 8)
Zrovna u nás na základce řešíme jednoho takového, co si myslí, že mu přes 80%absenci, vulgaritu a pětky z několika předmětů povolíme opakování devitky a ukončení základního vzdělání. No to určitě :pankac:

U jednoho je i vyssi absence, to ano. Ale u ostatnich vubec. Jenom ty znamky nic moc. Ja jsem nikdy nebyla nejaky studijni typ a nejak jsem to proste nezvladla. Ucit se muzu jak chci, stejne to nikdy nedam na dobrou znamku. Taky jde o to ze se me ta skola hrozne zhnusila a uz me to vubec nebavi. Plus nejake psychicke problemy…hold to nekdy nevyjde no.. :nevim:

AstraG
Závislačka 4490 příspěvků 26.04.19 18:40
@Anonymní píše:
Zrovna u nás na základce řešíme jednoho takového, co si myslí, že mu přes 80%absenci, vulgaritu a pětky z několika předmětů povolíme opakování devitky a ukončení základního vzdělání. No to určitě :pankac:

Pokud odchodil devět let, tak už ho tam nic nedrží, nebo se pletu? Ani žádný reparát dělat nemusí. Prostě má 9 povinných let a šmidra vydra. Ale bude mít neukončené základní vzdělání.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 18:42

Tak s holdem to určitě nevyjde :zed: píše se holt. No, tak jsi asi měla jít na učňovský obor. Nebo jsi šla ze základky s vyznamenáním?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.04.19 18:44
@AstraG píše:
Pokud odchodil devět let, tak už ho tam nic nedrží, nebo se pletu? Ani žádný reparát dělat nemusí. Prostě má 9 povinných let a šmidra vydra. Ale bude mít neukončené základní vzdělání.

Přesně tak… jenže má strach, najednou, že s pětkama na konci bude problém na další škole.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama