Studium ergoterapie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
terka.so
Nováček 5 příspěvků 25.04.19 08:13
Studium ergoterapie

Ahoj
Chtěla bych se zeptat, jestli je tu někdo, kdo studoval ergoterapii dálkově? Jestli to bylo hodně těžké a celkově, kdyby někdo chtěl předat nějaké zkušenosti :andel:
Děkuji :kytka:

Reakce:
unuděná
Kelišová 7349 příspěvků 25.04.19 08:40

@terka.so Já se na ní nedostala (pod UK) a zpětně jsem za to vděčná - kamarádka jí vystudovala, nemohla najít slušně placenou práci, pak si dodělala nějakého magistra v Kladně tuším a i přesto dělá za průměrnou mzdu dost fyzicky i psychicky náročnou práci.. Zdravotnictví, obzvlášť státní sektor, je nevděčné. Ale co do náročnosti studia to prý nebylo tak zlé, oproti VŠCHT, kterou jsme předtím spolu studovaly rok, procházka růžovou zahradou.

terka.so
Nováček 5 příspěvků 25.04.19 09:17

@unuděná
O tom, že je to dost náročná práce vím, ale stejně… Je to něco, co by mě bavilo a chtěla bych to dělat takže… :D
Ja se právě bojím toho dálkového studia, protože s mým zaměřením střední, co mám… No nevím, nevím. Navíc třeba biologii nemám dobrý 3 roky, ale což o to, v plánu je samostudium, ale aby mi to stačilo :zed:

unuděná
Kelišová 7349 příspěvků 25.04.19 09:19

@terka.so a co máš za střední? Na denní studium nebo kombinované nemůžeš jít?

terka.so
Nováček 5 příspěvků 25.04.19 09:29

@unuděná
Knihovnictví a informační služby :zed:
Denní určitě ne, všechno je moc daleko, a my teď čerstvě s přítelem zařídili byt. O kombinovaném studiu jsem také uvažovala. Hlavně jsem si chtěla nejdřív zjistit nějaké zkušenosti od ostatních :)

unuděná
Kelišová 7349 příspěvků 25.04.19 09:31

@terka.so No, to tě nechci děsit, ale to bys měla hodně velkej záhul, notabene by sis asi musela sehnat někoho, kdo tě připraví na přijímačky. Já se hlásila po farmačce a roku na VŠCHT a přijímačky jsem nedala o pár bodů :nevim:

terka.so
Nováček 5 příspěvků 25.04.19 10:48

@unuděná
Takhle.. Teď ještě budu mít odloženou maturitu kvůli závažnější nemoci a potom mám v plánu si udělat kurz Pracovník v sociálních službách a k tomu mám už domluvené doučování od kamarádky, co biologii učí + ještě moje samostudium. Jen nevím, jestli to bude stačit. Ale doufám, že jo :nevim: :think:

Váš příspěvek
Reklama