Jak si splnit sen? Chtěla bych do muzikálu.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 19:53
jak si splnit sen? muzikál

AHoj slečny, je mi 25, a aktuálně dokončuji VŠ ekonomickou. Vždy mě ale lákal muzikál, divadlo, zpěv. Zpívám od malička, hraju na klavír, ale zároveň jsem velký introvert. Kdykoliv procházím kolem divadla, nebo jsem na představení, nedejbože na muzikálu, strašně mě to táhne paradoxně na podium. Myslím, že by mě to bavilo. Je to takový nevyřčený sen, který kdybych zmínila před rodinou nebo přítelem, asi by se dost divili. Nějak ale nevím, jak si sen vyplnit. Místní divadla nikoho neshánějí, co jsem se ptala. A zase nechci opustit svůj kraj, mám tu přítele, kamarády, rozestavěný baráček. Prahu mám přes půl republiky. Nevíte, jak se v této branži prosadit, ideálně na menším městě? Vzdělání ani zkušenosti s hraním nemám, což je většinou podmínkou pro konkurzy. Děkuji.

Reakce:
Šarlota4
Extra třída :D 11318 příspěvků 25.04.19 19:54

Brat lekce herectvi? Nejaky kurz apod. Tam asi budou lidi od fochu a poradej co dal.

K92
Kecalka 339 příspěvků 25.04.19 19:55

Ochotnický spolek? Co vím, tak funguje v každém větším městě…

Russet
Neúnavná pisatelka 16472 příspěvků 25.04.19 19:56
@Anonymní píše:
AHoj slečny, je mi 25, a aktuálně dokončuji VŠ ekonomickou. Vždy mě ale lákal muzikál, divadlo, zpěv. Zpívám od malička, hraju na klavír, ale zároveň jsem velký introvert. Kdykoliv procházím kolem divadla, nebo jsem na představení, nedejbože na muzikálu, strašně mě to táhne paradoxně na podium. Myslím, že by mě to bavilo. Je to takový nevyřčený sen, který kdybych zmínila před rodinou nebo přítelem, asi by se dost divili. Nějak ale nevím, jak si sen vyplnit. Místní divadla nikoho neshánějí, co jsem se ptala. A zase nechci opustit svůj kraj, mám tu přítele, kamarády, rozestavěný baráček. Prahu mám přes půl republiky. Nevíte, jak se v této branži prosadit, ideálně na menším městě? Vzdělání ani zkušenosti s hraním nemám, což je většinou podmínkou pro konkurzy. Děkuji.

Taky mě napadli místní ochotníci nebo ber hodiny zpěvu. Pak se třeba něco naskytne.

a12
Hvězda diskuse 36640 příspěvků 25.04.19 20:28

Se přihlas do superstar nebo nekam, odtamtud vsichni skoncej u muzikalu :lol:

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 8317 příspěvků 25.04.19 20:40

Vyspi se s producentem :mrgreen:

Ne, ale teď vážně. Neřekl bych, že je reálná šance, dostat se do muzikálu. Muzikály (spolu s nekonečnými seriály) jsou cílem spousty herců, protože to je celkem dobře placená a hlavně dlouhodobá práce (narozdíl od nárazových rolí ve filmu). Takže tam bude šílená konkurence herců, zpěváků + spousty „hvězdiček“ ze superstar, různých prominentních dcerek typu Grossová…

Ou
Echt Kelišová 7694 příspěvků 25.04.19 20:53

1. jak si přišla na to, že na mama serveru jsou slečny?
2. pokud je divadlo tvůj dávný sen, proč už dávno nejsi u ochotníků či v nějakém dramaťáku? Proč sis nenašla nějaké prázdninové muzikálové/pěvecké/taneční workshopy?
Proč o tom jen fantazíruješ a prostě to nezkusíš, proč se scvhováváš - u nás to nejde a do prahy se bojím? Tím že to budeš mít jako hobby zjistíš, jestli máš a nebo nemáš talent a má-li smysl to rozvíjet někam dál a nebo si to prostě ponechat jako skvělý koníček?
3. pokud nechceš skončit jako parodie maloměstské paničky z čechovovské hry, co jen vzdychá po divadlu, ale nikdy neopustí svůj obývák, tak to prostě zkus.

Příspěvek upraven 25.04.19 v 20:55

kristyn.g
Závislačka 3081 příspěvků 25.04.19 20:53

No jako nevím ale švagrová muzikál studuje v posledním ročníku a i tak je těžké se někam dostat, většinou jsou to tlačenky… Reálnější je zkusit tu superstar, ochotníky atd

Váš příspěvek
Reklama