Gynekolog - čichání

11
22.1.16 01:02

Gynekolog čichání

Ahoj holky, vlastně nemám žádný gynekologický problém, ale zajímá mě jedna věc. Před časem jsem vyměnila gynekoložku a gynekologa. Lékařka používala sterilní rukavice, zrcadla… A pak mne teda znepokojilo že muž gynekolog byl bez rukavic, čichal k zrcadlu a k mému výtoku… Stává se vám to taky? Je to normální? Ženská gynekoložka tohle čichání nikdy neprovozovala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7567
22.1.16 01:07

Nestalo :nevim:…byla jsi tam víckrát a bylo to pokaždé? :think:

Příště zaboří nos rovnou… :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2455
22.1.16 01:24

@anna92 :poblion: moje doktorka teda k nicemu necicha. a bez rukavic by na me rozhodne ani nesahala.
mozna je ten tvůj doktor trochu alternativni a timhle zpusobem je ti blize :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
22.1.16 01:48

Byt tebou tak bych si zjistila zda je toto vubec povolene hrabat se zenam v rozkroku bez srterilnich rukavic…Pak bych se zeptala ostatnich pacientek zda i u nich vypada vysetreni stejne.Za 16 let u jednoho dr a po x nemocech jsem se s timto nesetkala. Myslim ze to bude uchyl a nenechala bych to jen tak!!! 8o :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11416
22.1.16 01:51

:lol: :lol: Ne, nepřijde mi to normální… Ale zní to vtipně, asi bych čuměla jako puk, kdyby gynekolog očuchával můj výtok :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
22.1.16 02:02

Děkuji holky za názory… Já vím, že je to dost zvláštní, no uvidíme, jak se bude doktor projevovat dál. Každopádně čichání k zrcátku a vyšetření bez rukavic mi příjde dost podivné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1675
22.1.16 04:00

@anna92 Jako, že tě vyšetřoval bez rukavic? :roll: a to jako před tebou očuchával? :roll: no to je jako z hororu. Už by mě tam nikdo nikdy neviděl. :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
22.1.16 05:36

Mně vadilo, když mi sahal do pusy bez rukavic zubař (smrděly mu tehdy ruce od cigaret, fuj, víckrát mě tam neviděl), ale toto? 8o 8o Asi bych se ho na místě zeptala, proč to dělá, ale asi jsi byla příliš v šoku, viď?… Sestra u toho byla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36363
22.1.16 06:09
@Marky983 píše:
Byt tebou tak bych si zjistila zda je toto vubec povolene hrabat se zenam v rozkroku bez srterilnich rukavic…Pak bych se zeptala ostatnich pacientek zda i u nich vypada vysetreni stejne.Za 16 let u jednoho dr a po x nemocech jsem se s timto nesetkala. Myslim ze to bude uchyl a nenechala bych to jen tak!!! 8o :cert:

na gynekologicke vysetreni si nikdo nebere sterilni rukavice, bezne pouzivane jsou ciste ale nesterilni, to jen pro poradek. Sterilni jsou na operace a pod a jsou pomerne slozite zabalene v papirovem a igelitovem obale kazda zvlast.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36363
22.1.16 06:11

Cichani k vytoku mi prijde OK, proste pouziva vsechny smysly k diagnostice, ona kazda infekce smrdi jinak - neni takova slecinka jako vetsina z nas. Ve stredoveku lekari i ochutnavali :-)

nepouzivani rukavic by mi teda vadilo. Predevsim pacient nema kontrolu nad tim, jak dukladne si umyva ruce, u rukavic je to jasne.

mozna mu zkus nejake jednorazove prodat, jako on ti prodava zrcadla :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9950
22.1.16 06:40

Nestává a přijde mi to přinejmenším dost divné :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25520
22.1.16 06:50

Naštěstí se mi to nikdy nestalo, mám sice doktorku, ale v porodnici jsem byla pod dohledem doktorů, ale s tímto jsem se nesetkala. A nikdy se ani nastalo, že by neměl/a rukavice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1867
22.1.16 07:01

Těžko uvěřitelný, nováček… řekla bych, že náš někdo trolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Princess-ka
22.1.16 07:05

Ne, nestalo a normalni mi to neprijde :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2363
22.1.16 07:27

No přijde mi to celkem nechutné, už jen to, že do mě doktor sahá bez rukavic bych asi nerozdýchala a pak to čuchnutí je fakt divný takže já bych se tam asi už neukázala ( jinak měla jsem několik doktorů, vžycky muže a nikdo nikam nečuchal :D )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat