Reklama

Gynekolog Praha 5,6

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

želvinka
Kecalka 244 příspěvků 24.11.09 12:26
Gynekolog Praha 5,6

Ahoj,

muzete mi doporucit dobreho gynekologa/gy­nekolozku nekde na Praze 5 nebo 6 ?

Dekuji.

Reklama

Reakce:

Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 24.11.09 12:58

Ahoj, a odkud jsi? Ono totiž Praha 5,6 je docela široký pojem. Třeba já chodím k Dr. na Zličín…
Jinak určitě se dají doktoři vyhledat na stránkách Tvé pojišťovny. Já to tak mám, že mají na webu seznam doktorů, kteří s nimi spolupracují a podle toho jsem si je vybírala.

Veveruska
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 24.11.09 13:36

ahojky,
ja chodim k dr. Hradecke na Bechynovu a lepsi doktorku neznam, ale bohuzel si nejsem jista, zda jeste pribira nove pacienty. Kdyz tak mrkni na nazory pacientu na jednotlive lekare na www.znamylekar.cz Hodne stesti s hledanim.

drevina
Kecalka 122 příspěvků 24.11.09 13:43

ahoj, ja chodim k dr. michalkove, kousek od andela, myslim ze je docela dobra, ja mela na ni dobre reference… pacienty nabira.

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 156 inzerátů 24.11.09 13:52

Taky jsem na Praze 6 chodila k dr. Hradecké a byla jsem vždy spokojená, tak to můžeš zkusit, jestli bere. Jinak nedoporučuju na P - 5 dr. Josefa Homolu, s ním jsem tedy spokojená nebyla vůbec :roll:

RomankaK
Povídálka 18 příspěvků 24.11.09 13:58

Já jsem spokojená s MUDr. Šmeralem, je to ordinace v rámci Gyncentra, kousíček od metra Anděl.

Adel32
Závislačka 2766 příspěvků 24.11.09 14:21

Ahoj,
chodím k dr.Váchové v Kartouzské na Smíchově :palec:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 24.11.09 14:37
RomankaK píše:
Já jsem spokojená s MUDr. Šmeralem, je to ordinace v rámci Gyncentra, kousíček od metra Anděl.

:potlesk: Taky k němu chodím (nebo teda spíš jezdím přes celou Prahu :wink: ). Ordinaci má společnou s MUDr. Mullerem, u kterého jsem párkrát byla (když byly problémy a MUDr. Šmeral tam zrovna nebyl). Toho teda neznám tolik, ale taky je fajn (potvrzoval mi první těhotenství, byla jsem u něj na kontrole po šestinedělí a nedávno jsem tam byla s akutním problémem).

tiffany
Extra třída :D 12076 příspěvků 24.11.09 16:55

Hlavně nechoď k Homolovi! Mám s ním děsné zkušenosti. :!:

WebStar
Kecalka 147 příspěvků 31.01.12 08:46

ja k Homolovi chodim, a jse spokojena..muzu se zeptatjake mas spatne zkusenosti?:-) dekuju

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >