Gynekolog Praha 5,6

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
želvinka
Kecalka 244 příspěvků 24.11.09 12:26
Gynekolog Praha 5,6

Ahoj,

muzete mi doporucit dobreho gynekologa/gy­nekolozku nekde na Praze 5 nebo 6 ?

Dekuji.

Reakce:
Erian
Echt Kelišová 7601 příspěvků 24.11.09 12:58

Ahoj, a odkud jsi? Ono totiž Praha 5,6 je docela široký pojem. Třeba já chodím k Dr. na Zličín…
Jinak určitě se dají doktoři vyhledat na stránkách Tvé pojišťovny. Já to tak mám, že mají na webu seznam doktorů, kteří s nimi spolupracují a podle toho jsem si je vybírala.

Veveruska
Ukecaná baba ;) 1213 příspěvků 24.11.09 13:36

ahojky,
ja chodim k dr. Hradecke na Bechynovu a lepsi doktorku neznam, ale bohuzel si nejsem jista, zda jeste pribira nove pacienty. Kdyz tak mrkni na nazory pacientu na jednotlive lekare na www.znamylekar.cz Hodne stesti s hledanim.

drevina
Kecalka 122 příspěvků 24.11.09 13:43

ahoj, ja chodim k dr. michalkove, kousek od andela, myslim ze je docela dobra, ja mela na ni dobre reference… pacienty nabira.

Mufina
Extra třída :D 12851 příspěvků 137 inzerátů 24.11.09 13:52

Taky jsem na Praze 6 chodila k dr. Hradecké a byla jsem vždy spokojená, tak to můžeš zkusit, jestli bere. Jinak nedoporučuju na P - 5 dr. Josefa Homolu, s ním jsem tedy spokojená nebyla vůbec :roll:

RomankaK
Povídálka 18 příspěvků 24.11.09 13:58

Já jsem spokojená s MUDr. Šmeralem, je to ordinace v rámci Gyncentra, kousíček od metra Anděl.

Adel32
Závislačka 2766 příspěvků 24.11.09 14:21

Ahoj,
chodím k dr.Váchové v Kartouzské na Smíchově :palec:

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 24.11.09 14:37
RomankaK píše:
Já jsem spokojená s MUDr. Šmeralem, je to ordinace v rámci Gyncentra, kousíček od metra Anděl.

:potlesk: Taky k němu chodím (nebo teda spíš jezdím přes celou Prahu :wink: ). Ordinaci má společnou s MUDr. Mullerem, u kterého jsem párkrát byla (když byly problémy a MUDr. Šmeral tam zrovna nebyl). Toho teda neznám tolik, ale taky je fajn (potvrzoval mi první těhotenství, byla jsem u něj na kontrole po šestinedělí a nedávno jsem tam byla s akutním problémem).

tiffany
Extra třída :D 12213 příspěvků 24.11.09 16:55

Hlavně nechoď k Homolovi! Mám s ním děsné zkušenosti. :!:

WebStar
Kecalka 147 příspěvků 31.01.12 08:46

ja k Homolovi chodim, a jse spokojena..muzu se zeptatjake mas spatne zkusenosti?:-) dekuju

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >