Gynekologická prohlídka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 19:59
Gynekologická prohlídka

Ahoj, holky. Mám takovou otázku. V listopadu minulého roku (2017) jsem byla na poslední preventivní prohlídce u svého gynekologa, kdy mi taky po 1.predepispval prášky. Poté jsem byla na gynekologii za 3 měsíce na prohlídku, zda prášky sedí… Během roku jsem tam byla několikrát (měnila jsem HA) a naposledy jsem tam byla zhruba na konci letošního srpna, protože jsem měla (bohužel) ze sportování v létě v mokrých plavkách infekci. Mám se objednat klasicky na preventivní prohlídku nebo ty menší prohlídky během roku (byla jsem tam asi 3×), tak tam mám jít zase za rok od té poslední návštěvy? Snad mě chápete. ???? Při každé tě prohlídce mi delala gynekoložka jak vyšetření na lože, tak klasický vnitřní UZ :) tak právě, zda se mám objednat na preventivní už teď, jakože po tom roce nebo až zase v srpnu, kdy jsem tam byla naposledy? am z toho dilema. :) :D :lol: nechci něco zanedbat, ale zase tam nechci chodit jak do krámu každou chvíli, i když teď by to byla čistě jen preventivní prohlídka. Chápeme se :D

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 01.12.18 20:03

Na preventivní chodím vždy po půl roce bez ohledu na to, jestli tam mezitím jdu s něčím jiným

Uživatel je onlineKaileee
Kecalka 443 příspěvků 01.12.18 20:05

rok od preventivní prohlídky, bez ohledu na to jestli tam jde člověk ještě během toho roku

ka2ka
Extra třída :D 13132 příspěvků 01.12.18 20:09

@Tichošlápek půl roku?

Paola21
Závislačka 3619 příspěvků 01.12.18 20:09
@Anonymní píše:
Ahoj, holky. Mám takovou otázku. V listopadu minulého roku (2017) jsem byla na poslední preventivní prohlídce u svého gynekologa, kdy mi taky po 1.predepispval prášky. Poté jsem byla na gynekologii za 3 měsíce na prohlídku, zda prášky sedí… Během roku jsem tam byla několikrát (měnila jsem HA) a naposledy jsem tam byla zhruba na konci letošního srpna, protože jsem měla (bohužel) ze sportování v létě v mokrých plavkách infekci. Mám se objednat klasicky na preventivní prohlídku nebo ty menší prohlídky během roku (byla jsem tam asi 3×), tak tam mám jít zase za rok od té poslední návštěvy? Snad mě chápete. ???? Při každé tě prohlídce mi delala gynekoložka jak vyšetření na lože, tak klasický vnitřní UZ :)tak právě, zda se mám objednat na preventivní už teď, jakože po tom roce nebo až zase v srpnu, kdy jsem tam byla naposledy? am z toho dilema. :) :D :lol: nechci něco zanedbat, ale zase tam nechci chodit jak do krámu každou chvíli, i když teď by to byla čistě jen preventivní prohlídka. Chápeme se :D

Pokud ti nedělala cytologii, tak bych šla ještě letos..

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1208 příspěvků 4 inzeráty 01.12.18 20:11

@ka2ka taky jsem chodila nejakou dobu po pul roce,ted uz zase chodim po roce ;) ale treba segra,ktere nekolik let zpatky delali konizaci cipku,tak ta pry bude chodit hooodne dlouho co pul roku ..

ka2ka
Extra třída :D 13132 příspěvků 01.12.18 20:12
@Twixinka píše:
@ka2ka taky jsem chodila nejakou dobu po pul roce,ted uz zase chodim po roce ;) ale treba segra,ktere nekolik let zpatky delali konizaci cipku,tak ta pry bude chodit hooodne dlouho co pul roku ..

tak ano to je po zákroku , ale klasická preventivní prohlídka jsem si myslela že je na gyndě po roce

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1208 příspěvků 4 inzeráty 01.12.18 20:16

@ka2ka jak jsem psala ja chodila taky nejakou dobu po pul roce a to bylo „jen“ kvuli zanedbanemu cipku od predesle doktorky :( a mamka chodila nejakou dobu k soukromemu gynekologovi a tam byly zcela bezne prohlidky po pul roce ;)

Uživatel je onlineKaileee
Kecalka 443 příspěvků 01.12.18 20:17
@ka2ka píše:
tak ano to je po zákroku , ale klasická preventivní prohlídka jsem si myslela že je na gyndě po roce

jo je po roce, nevím, která pojišťovna by platila dvakrát ročně jen tak, asi má zdrav. problém

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.18 20:18

Děkuji, děvčata :) zavolám si příští týden :)
Mamka taky musela po zákroku chodit co půl roku…

ka2ka
Extra třída :D 13132 příspěvků 01.12.18 20:18
@Twixinka píše:
@ka2ka jak jsem psala ja chodila taky nejakou dobu po pul roce a to bylo „jen“ kvuli zanedbanemu cipku od predesle doktorky :( a mamka chodila nejakou dobu k soukromemu gynekologovi a tam byly zcela bezne prohlidky po pul roce ;)

no dobře , ale vy jste chodili kvůli zdravotním problémům ale klasická preventivní prohlídka je jednou ročně

M-i-ch-e-l-l-e
Kecalka 244 příspěvků 1 inzerát 01.12.18 20:47

Take jsem leta chodila po pul roce. Byla jsem zdrava a nebylo mi ani tricet. Delal vzdy cytologii a vnitrni utz. Pak jsem presla k soukromemu a tam jednou za rok, nez jsem otehotnela.

K92
Kecalka 214 příspěvků 01.12.18 20:48

Pokud žena bere HA, tak je prohlídka 2× ročně (vnitřní ultrazvuk atd.). Stejně tak když je např. něco s čípkem apod. Všechny ostatní ženy by měly jít 1× za rok přibližně ve stejnou dobu. Mimořádně návštěvy se do toho nepočítají.

Aslanka
Povídálka 23 příspěvků 01.12.18 22:44

Od 20 let chodím co půl roku,ale mě bohužel zemřela teta na rakovinu děložního čípku ,takže dost se toho bojím (

Tichošlápek
Extra třída :D 10912 příspěvků 02.12.18 08:08

@ka2ka ano, chodím dvakrát ročně na preventivní

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >