Menstruace po antikoncepci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.11.18 14:03
Menstruace po antikoncepci

Dobrý den, je mi 17 let a minulý rok jsem začala brát antikoncepci. Brala jsem ji od dubna do letošního ledna. Menstruace od letošního ledna byla celkem v pohodě, ale všechno se změnilo v říjnu. Dostala jsem silnou menstruaci, která trvala asi 6 dní. Nikdy jsem to tak dlouhý neměla. Po 14 dnech jsem to znovu dostala a po dalších 14 dnech znovu. Před antikoncepcí jsem ani nevěděla, že menstruaci mám, byla opravdu slabá. Ale nyní úplně cítím, jak to ze mě teče. Prosím vás, je možné, že má na tohle vliv vysazení antikoncepce? Do září to bylo všechno v pořádku. Co se s tím dá dělat? Děkuji za odpověď.

Reakce:
sherr
Nováček 10 příspěvků 29.11.18 20:30

ano, je. Měla jsem stejný problém a po vysazení 40dní spoždění

Váš příspěvek
Reklama