Horkost v pochvě - máte podobné zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karolina123456
Nováček 3 příspěvky 27.11.18 21:23
Horkost v pochvě kolem děložního čípku

Ahoj holky, už nějakých třináct let trpím na opakované gynekologické záněty.
Zhruba před rokem jsem držela přísnou makrobiotickou dietu a brala vakcínu od gynekologa a konečně se zbavila alespoň kvasinek. Nicméně v pochvě mi stále přetrvává taková zvláštní horkost (kolem čípku). Je to jakoby moje vagína měla horečku a byla něčím zablokovaná, jakoby v ní byl špunt, který by jí nedovolil dýchat a nutil jí přehřívat se. Zkoušela jsem už různé léky a diety a nic na to nepomáhalo. Vagínu mi to dost oslabuje, takže pokud se hodně nehlídám v jídle (hlavně cukry), tak se mi záněty vracejí, nicméně, klasické vaginální léky od gynekologa na ně už stejně vůbec nezabírají. Dle gynekologa jsem zdravá, nenašel nic při testech ani při ultrazvuku.
Nemáte náhodou některá podobnou zkušenost? Už nevím, co dál :-(

Reakce:
Halamka
Závislačka 3697 příspěvků 27.11.18 21:34

Ty máš život asi těžký, viď?

Karolina123456
Nováček 3 příspěvky 27.11.18 21:38

Kdybych vyřešila tento problém, tak bude můj život pohádka :)

annasmyc
Kecalka 396 příspěvků 27.11.18 22:18

co alergie? (na latex, sperma…). pokud jsou stěry v pořádku a nic nezabírá, zkusila bych čínskou medicínu (hledat jestli za zdravotním problémem nemůže být něco nemocného v duši, ta horkost v nějakém orgánu souvisí se zadrženou energií)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Tanečník a přítel Polívkové Kurtiš zavítal na večírek StarDance, domů nešel rovně

Finálový večer taneční show StarDance si nemohl nechat ujít ani Michal Kurtiš... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >