Svědění pochvy a konečníku

Anonymní
26.11.18 16:20

svědění pochvy a konečníku

Ahoj holky vím že tohle téma už tu bylo mnohokrát řešený ale budu moc vděčná za každou radu. Už asi 2 a pul roku bojuju se svěděním v pochvě nekdy i konečník. Prosím nepište mi nic co se týka mykozy protože ta to určitě není žádné leky masti mi nepomahají ani se mi po nich neuleví v kultivaci není vůbec nic. Byla jsem už u třech gynekologů a bohužel bez vysledku nikdo si se mnou neví rady. Vyplachy sodou taky nezabírají zkoušela jsem i protikvasinkový diety ale absolutně bez vysledku. Myslela jsem že to mohou byt gen. bradavice ale ty mi nepotvrdil žadný gynekolog ani cytologie. Mám pocit že se z toho už opravdu zblázním budí mě to v noci fakt děs. Budu opravdu vděčna za každou radu protože jsem už zkusila skoro vše a už ani nevím co dál dělat kam jít co vyzkoušet to přece není normální nechci se s tím trápit do konce života.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

397
26.11.18 16:27

A nejsou to spíš nějací paraziti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
26.11.18 16:28

Taky si říkám jestli to nemůžou být třeba roupi, když tě to budí v noci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14181
26.11.18 16:37

Nezmenila jsi tehdy neco jako pripravek na prani, znacku vlozek…? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
786
26.11.18 16:50

Udelej si topinky a poradne si je natri cesnekem :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
449
26.11.18 17:08

Nebudou to spíše roupy? Dělali ti stěr?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2387
26.11.18 17:35

Roup dětský, rád osidluje konečník i pochvu. Zajdi k praktikovi, napíše ti léky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
26.11.18 19:56

Ne roupi to nejsou preventivně jsme přelečili. Svědí to pořád i přes den.

Příspěvek upraven 26.11.18 v 20:00

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.18 19:59

ne nezměnila prádlo si peru v dětským prášku a umyvám se jen čistou vodou a dětským mýdlem

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.11.18 20:04

Paraziti to nejsou přelečili jsme preventivně ted mě jestě napadlo po menstruaci se mi trochu ulevi možná 4 dny ale před menstruací se to vždy zhorší

• Nahlásit
  • Citovat
14181
26.11.18 20:13

Muzu se zeptat, kolik ti je? Tyhle problemy obcas dela snizeni estrogenu, kdyz se snizi zvlhcovani, i kuze se meni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15887
26.11.18 20:15

Nebudou to hemeroidy? Ty muze clovek mit i v pochve a svedet to svedi, nekdy az boli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14181
26.11.18 20:15

Od zacatku myslim totiz tohle:
„You may think that menopause is still a long ways away, but women can begin to experience symptoms of menopause as many as ten years before actually reaching full menopause—that’s as early as late thirties for some women. This is referred to as perimenopause. Vaginal itching is a common symptom of low estrogen levels, which cause vaginal dryness. Over time, vaginal dryness leads to irritation and itching, and can even be painful. Low estrogen levels, though most often related to menopause, can also affect much younger women. Genetics, thyroid problems, and even excessive exercise can cause low estrogen levels. Cancer treatment can also lower estrogen levels. Depending on your other symptoms, if any, and results of tests to check for more common causes of vaginal dryness; blood tests can determine whether or not your estrogen levels are low.“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14181
26.11.18 20:16
@warita píše:
Nebudou to hemeroidy? Ty muze clovek mit i v pochve a svedet to svedi, nekdy az boli.

Ale ty by ji doktor nasel, ne? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.11.18 20:17

32

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu