Štípání a pálení po styku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 14:17
štípání a pálení po styku

Holky už jsem z toho fakt zoufalá. Po každém sex nebo někdy už i při něm mě to začne strašně štípat a pálit. N a gyndě už jsem byla několikrát, jsme oba přeléčení na kvasinky, testy na chlamydie atd. všechno v pohodě. Už jsem vyzkoušela všemožné mastičky, globule, výplachy, prostě všecko. Štípe to jak s kondomem tak bez něj i s lubrikačním gelem i bez něj. Už jsem brala i laktobacily, používám jen intimní mýdlo, no prostě už jsem bezradná. Kdybyste nekterá měla jakoukoliv zkušenost budu moc vděčná, díky. :srdce: Omluvám se za anonym.

Reakce:
Siesta1
Kecalka 350 příspěvků 28.11.18 14:58

Ahoj, přeléčení na kvasinky znamená co? Mohou se znovu vracet. Já s tím mám pořád problém. Dostala jsem nějaké tablety, brala celé balení a dobrý. No a za měsíc se mi objevily zase. Takže znovu beru tabletky a od doktora jsem dostala doporučení na Feminellu Vagi C, kterou po dobrání tabletek budu brát. Jinak moje podezření je, že to je z aviváže, kterou jsem začala používat. Takže na spodní prádlo nepoužívám a koupila jsem si Sanytol (dezinfekce na prádlo) a uvidím.

Siesta1
Kecalka 350 příspěvků 28.11.18 15:00

A ještě mě napadá k tomu lubrikantu - od doktora jsem dostala doporučení na Doer Medical, který se dá koupit v lékárně. Tento gel se doporučuje při kvasinkách a všelijakých zánětech.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 15:15

Měla jsem úplně to samé, když jsem si našla nového přítele. Bylo to šílený a skoro jsem rezignovala na sex s ním. Nevím čím to bylo, dokrot do mě cpal vše možné, léčil se i přítel. Nakonec mi pomohli nějaké čípky. Název už z hlavy nedám. Ale moje takove osobni tušení bylo, že mám alergii na jeho sperma či snad na něj. Ale zniceho nic po půl roce vztahu to opadlo a já mám klid. Taky bych ale ráda věděla co to bylo vlastně zač :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.18 15:17

Ještě mě napadá, že mi doktor doporučil se tam dole moc často nemyt a když už tak jen obyc vodou. Bez mýdel a to i těch intimních. Zacla jsem to praktikovat a možná pomohlo i to. Že se tím mytim prý narušuje přirozene prostředí a pak si až moc citlivá.

Váš příspěvek
Reklama