Hnědý výtok při braní HA bez přestávky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 17:41
Gynekologické potíže u dívek

Ahoj holky, beru HA a neudělala jsem pauzu v době kdy jsem měla mít menstruaci. Už je to asi druhy týden a pořad mám takový hnědý výtok, je to normální?

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 7893 příspěvků 16.04.19 17:58

Jo. Ha neudrží ms a spinis

Lalelale
Závislačka 4489 příspěvků 16.04.19 18:04

Slabá HA, vyměn ji

Marketa 1006
Nováček 1 příspěvek 16.04.19 22:23

@Lalelale Jsem teďka 2 měsíce v zahraničí, myslíte, že mám udělat pauzu nebo brát dal? Špinění mi je hodně nepříjemné

Lalelale
Závislačka 4489 příspěvků 16.04.19 23:07

@Marketa 1006 hele to ti nikdo neřekne. Ono to může samo zmizet, ale zase než se takhle prudit, tak bych asi udělala pauzu. A pak vymen HA a můžeš brát v kuse víc platicek

Váš příspěvek
Reklama