Gynekologické problémy, poradíte?

Anonymní
20.9.20 15:19

Gynekologické problémy, poradíte ?

Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nemá stejný či podobný problém.

7 let jsem měla nitroděložní tělíska (5 let bezhormonové Gynefix a 2 roky hormonové Jaydess). S přítelem jsme se rozhodli, že se budeme snažit o miminko, tak jsem ke konci června nechala NT Jaydess vytáhnout. Během tělíska Jaydess jsem neměla žádnou menstruaci a po vytažení se mi “první” menstruace zpustila… měla jsem ovulaci, tak jsme se s přítelem snažili…

Teď mám už 5. den zpoždění, bolí mne v podbříšku, mám citlivá prsa a bílo průhledný výtok konzistence jako vajíčkový bílek…

Dělala jsem si test, ale je negativní… jsem z toho rozhozená… může to být těhotenství, ale test to ještě není schopný rozeznat nebo jen hormonální nerovnováha? Chystám se na gynekologii, ale má plno, takže jsem objednaná až další týden, ale do té doby se asi zblazním.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3566
20.9.20 15:28

Test by tehotenstvi ukázal. Já mela vzdycky pozitivni test nejpozdeji 2 dny pred ocekavanou MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
20.9.20 15:37

Uprimne nevim mic, co tesis. 7 let telisko je mazec. Telo se musi srovnat, nefungovalo fyziologicky radu let. Dala bych tomu cas a tehotenstvi moc neresila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
20.9.20 15:47

Ty si to představuješ dost jednoduše,7 let tam máš hormony a najednou se rozhodneš mít dítě a divíš se že to nejde na první skok? Tělo se musí dát dohromady tak se uklidni a přestaň to řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 15:58
@kalie píše:
Uprimne nevim mic, co tesis. 7 let telisko je mazec. Telo se musi srovnat, nefungovalo fyziologicky radu let. Dala bych tomu cas a tehotenstvi moc neresila.

5 let jsem měla nehormonální tělísko a menstruaci normálně… pouze 2 roky jsem měla hormonální tělísko… takže to není taková hrůza… jsou lidé co používají o mnoho více let antikoncepci což je větší svinstvo a otěhotní rychle…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 16:03
@mamule42 píše:
Ty si to představuješ dost jednoduše,7 let tam máš hormony a najednou se rozhodneš mít dítě a divíš se že to nejde na první skok? Tělo se musí dát dohromady tak se uklidni a přestaň to řešit.

V úvodu jsem psala, že se ptám lidi, co mají stejný nebo podobný problém takže proč se ozýváte? Takovéhle kecy jak nemůžu otěhotnět na první šup atd. si nechte pro sebe a vůbec nereagujte na témata se kterýma nemáte nic společnýho a jediný kdo by se měl uklidnit jste vy.

• Citovat
  • Nahlásit
1393
20.9.20 16:27

Já nevím kdo se má uklidnit, já nepíšu že se s toho zblázním, tak se uklidni sama, když nechceš slyšet pravdu, já antikoncepci brala a rok se mi cyklus dával dohromady, tak vím co píšu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4616
20.9.20 16:28
@Anonymní píše:
V úvodu jsem psala, že se ptám lidi, co mají stejný nebo podobný problém takže proč se ozýváte? Takovéhle kecy jak nemůžu otěhotnět na první šup atd. si nechte pro sebe a vůbec nereagujte na témata se kterýma nemáte nic společnýho a jediný kdo by se měl uklidnit jste vy.

To jsou tady naprosto standardní reakce. Buď je téměř každé téma od trola nebo na mimi webu řešíš početí. Ale většina tě odstřelí hned v úvodu. Tohle je prostě téma, které sem patří, nicméně tady to funguje stylem, že jsi šlápla do vosího hnízda. Protože tady je každá druhá chytrá, tudíž se zmůže pouze na ironické kecy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2878
20.9.20 19:01

Ale to nejsou ironické kecy. Popravdě 2 roky neměla MS a teď měla první po tak dlouhé době. Vždyť ani neví, jak ten cyklus má a jak její tělo reaguje bez tělíska. A už se hroutí z toho, že má zpoždění 5 dnů. A je to doopravdy zpoždění. přece neví, jestli má cyklus 26 dnů, 28 dnů nebo dokonce 35 dnů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.9.20 20:13

@mamina2017
Ano, to nevím… ale na to jsem se tu přece neptala… kdybych se na to ptala, tak moje otázka zní trošku jinak nemyslíš? Mne šlo jen o to, že jsem se chtěla zeptat někoho, kdo mne třeba pochopí nebo dokonce bude mít stejný problém a místo toho se do tehle konverzace serou lidi, kteří s touhle tématikou nemají nic společného… pokud ti to příjde trapné a nemyslné, tak jak jsis to četla, tak jsi měla zakroutit hlavou a jít na jiný příspěvek a ne tady psát takovéhle kecy, ktere dokážou člověka pouze vytočit a hrát si tady na nejvíc chytrou na celém světě která i když mne nezná, tak ví o mne vlastně úplně všecko!!!

Taky mi všecky témata nelahodí, ale pokud k tomu nemám co říct, tak se do toho prostě nemotám.

• Citovat
  • Nahlásit
2878
20.9.20 20:34
@Anonymní píše:
@mamina2017
Ano, to nevím… ale na to jsem se tu přece neptala… kdybych se na to ptala, tak moje otázka zní trošku jinak nemyslíš? Mne šlo jen o to, že jsem se chtěla zeptat někoho, kdo mne třeba pochopí nebo dokonce bude mít stejný problém a místo toho se do tehle konverzace serou lidi, kteří s touhle tématikou nemají nic společného… pokud ti to příjde trapné a nemyslné, tak jak jsis to četla, tak jsi měla zakroutit hlavou a jít na jiný příspěvek a ne tady psát takovéhle kecy, ktere dokážou člověka pouze vytočit a hrát si tady na nejvíc chytrou na celém světě která i když mne nezná, tak ví o mne vlastně úplně všecko!!!Taky mi všecky témata nelahodí, ale pokud k tomu nemám co říct, tak se do toho prostě nemotám.

tak se laskavě uklidní a přestaň vyvádět! Diskuze od slova diskutovat??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2878
20.9.20 20:36

A hlavně nikdo tady nemá křišťálovou kouli a maximálně se tady dočteš, že máš počkat do návštěvy gynekologie. A i kdyby ti tu některá napsala, že to měla, tak to nemůžeš porovnávat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 15:51

Gynekologické potíže

Prosím poradíte?
Dnes jsem už nestihla svého gynekologa. Menstruace minulý měsíc 3 dny, tenhle měsíc žádná. Test pozitivní. Bolesti břicha. Vezmou mě v nemocnici?

• Citovat
  • Nahlásit
2878
21.9.20 16:15

Pokud nekrvácíš a bolest břicha, jak při MS, tak jsou to normální příznaky těhotenství. V tom případě nevím, co bys chtěla dělat v nemocnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.20 16:28

@mamina2017 mě jde o potvrzeni těhotenství

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie