4. týden těhotenství

87
20.9.20 14:51

Těhulky 4+2

Ahoj dnes jsem těhu 4+2. O těhotenství jsem se dozvěděla 29DC k mému neuvěření na testu nebyl duch, ale téměř dálnice. Ráda bych sdílela své pocity s těhulkami, které jsou ve stejné fázi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20.9.20 14:56

Ahojky já jsem dneska 4+4 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
20.9.20 15:23

@Margit. Tomanova vítej :mavam: kdy jsi se dozvěděla, že jsi těhu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.20 15:27

První test jsem si udělala minulý týden v sobotu v den kdy jsem čekala MS, zrovna jsme byli na dovolené na Rhodosu, takže jsme si z dovci přivezli dáreček :mrgreen
Snažíme se o miminko 3 roky, jsme po 2 ivf, 2× ET, 1× ket, iui, nic nezabiralo. Noa teď zázrak poprvé v životě jsem viděla pozitivní tehu test, hcg v pátek bylo 663. Jak si na tom ty? Jak dlouho se snažíte o miminko? Už si byla u doktora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
20.9.20 16:51

Ahooj moc vas zdravim! :kytka: Ja jsem dneska 4+4 :). V kvetnu jsem mela sp a pote jsem nechala projit dve ms. No a ta treti ted uz neprisla. Poboliva me v podbrisku a musim rict, ze po te spatne zkusenosti se strasne hlidam a mam strach at se to neopakuje. Holky, kdy planujete navstevu dr.?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.20 17:59

@Dominika7 ahojky tak to jsme na tom na den stejně :mrgreen: já už u dr byla ve středu, mám první obrázek takové pidi fazolky :P hcg ve středu 218, v pátek jsem si sama zašla jako samoplatce a hcg 663. Jinak na další kontrolu ke svému gynekologovi jdu zase ve středu.
V kolikatem tt si potratila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
20.9.20 18:08

@Margit. Tomanova no nekee takhle brzy a uz byla videt fazolka? To moc gratuluju! :srdce: Ja se prave strasne bojim jit k dr., ze tam jeste nepujde nic videt a budu jeste vic ve stresu. Jeste jsem tam ani nevolala. :roll: Potratila jsem v 6-7tt, ale to jsem se o to jeste tolik nezajimala a neprislo mi divne ze na utz neni na prvni kontrole videt nic nez zvetsena sliznice. No a dalsi kontrola byla az po potratu. :(. A uz mas nejake deti? Kolik ti je let? Jestli nevadi, ze se ptam. Ja mam 30 a bude to moje prvni :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
20.9.20 18:11

@Margit. Tomanova my se snažíme vlastně od dubna, hned napoprvé to vyšlo, ale byl to samovolny potrat. Takže pak jsem další cyklus vynechala a začali jsme zase v červenci. Já jsem, si ale nehlidala ovulaci a nedařilo se. Teď jsem, si řekla, že si ty testy udělám, abych zjistila zda ovu vůbec mám. No a vyšlo to. Snažím se být v pohodě, je to moje první těhu. Poboliva mě podbrišek jako když by měla dorazit ms. Tak se trošku bojím. Všude se docitam že je to normální tak snad jo a bude to ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
20.9.20 18:15

@Dominika7 taky mám za sebou sp a taky mě povolila podbrišek. Prý je to normální, tak snad to bude v pohodě. Ja a budu volat k doktorovi zítra. Ale myslím si, že mě objedná až tak za dva týdny. Ale chtěla bych alespoň na tu krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
20.9.20 18:23

@Weru32 teda to jsme se tady dobre sesly :kytka:. Mrzi me cim sis prosla…o to ma clovek vetsi strach ted ze :(. Tez jsem cetla te je to normalni. Minule me to tolik nepobolivalo, jen jsem byla nafoukla. Ale mozna, ze ta bolest je dobra a fazolka se tam zavrtava :nevim:. Weru a v jakem tt jsi potratila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.20 18:24

@Dominika7 já si totiž myslím, že ten můj dr. má nějaký dobrý utz, že je tam vidět i takhle malá fazolka, říkal, že má ani ne milimetr :P děti žádné nemáme, snažíme se 3 roky, 2 ivf, 2× ET, 1× ket, iui nic nepomohlo, až teď samo :mrgreen: takže pro nás takový malý zázrak. Hodně čtu, že holky chodí poprvé na gyndu až tak v 6-7 tt. Jinak na krev si můžeš zajít sama jako samoplatce, stalo mě to 245kc a za hodinu a půl jsem měla výsledek :lol:

@Weru32 já jsem si často dělala ovu testy, chtěla jsem to dobře načasovat ale prd :P pak jsem si minulý měsíc myslela, že mám anovulacni cyklus, protože na testech jsem ovu neměla a ejhle prostě to nějak klaplo mezi tim :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
20.9.20 18:31

@Margit. Tomanova tak to je krasne, ze se vam to nakonec podarilo samo! Ja zavolam ke gyn a uvidim co mi reknou. Uvazuju, ze poprosim dr. o utrogestan na udrzeni. Mozna to bude jen placebo, ale neuskodi to a ja budu mit pocit, ze delam vse co muzu no. Jinak jsem si od toho potratu tez delala ovu testy. Minuly mesic byl anovulacni a tenhle se podle toho zadarilo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
20.9.20 18:33

@Dominika7 potratila jsem 4+6. Strašně to bolelo a zvracela jsem. Ale naštěstí jsem nemusela na revizi. Takže se teď i když nejsem věřící modlim, aby to vyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
20.9.20 18:37

@Margit. Tomanova no co se těch ovu testu týče, tak mě pozitivni vyšel na 16DC, ale já mám takový podezření, jestli to neproběhla dřív. Totiž já si těhu test udělala 12dpo a měla jsem ho docela silnej tak nevím. Většina co jsem četla měla jen dusika. No podívej na nej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.9.20 18:43

@Weru32 no to jo vypadá to, že ovu byla dřív, když je čárka takhle pěkně silná :potlesk:

@Dominika7 já jak jsem si právě prošla vsema téma umelyma oplodnenima tak už mám všech léků plný zuby. Hodně jsem to teď řešila bylinkami a homeopatiky. Necham to na přírodě, jestli to teď má být tak to bude :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama