Týdenní mimomenstruační krvácení přes HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 13:56
Gynekologické problémyy.

Dobrý den, chci se zeptat jestli nemáte zkušenosti. Už týden mám mimomenstruační krvácení I když beru Ha. Od včerejška je dost silné, nezabírá ani kontryhelovy čaj ani Norhisteron :nevim: navíc docela bolesti do pravé půlky zad (dole), navíc dneska mi je fakt zle bolí mě hlava je mi na zvracení..napadá mě těhotenství..antikoncepci beru pečlivě ale zkusím zítra test. Dr v pondeli když to nepřejde. Děkuji za zkušenosti :?

Reakce:
Qadra
Zasloužilá kecalka 532 příspěvků 16.08.19 14:22

Možná už ti jen nestačí předepsaná antikoncepce.Taky jsem to měla, když jsem jednu a tu samou antikoncepci brala 10 let

kjhui
Závislačka 2643 příspěvků 16.08.19 14:27

Nedávno tu takhle někdo popisoval prasklou cystu na vaječníku nebo mimoděložní těhotenství, už nevím. Velmi akutní stav. Ale na rozdíl od tebe ta bolest nebyla jen do zad ale i v předu na straně, plus vysoká horečka. Tím tě nestraším, jen si tyhle dvě věci hlídej a kdyby se přidaly, tak pohotovost hned.

Bobby
Extra třída :D 14600 příspěvků 16.08.19 14:30

Ten norethisteron bereš zároveň s HA? To ti jak napsal Dr.? To je darda jako blazen :think: nemělo by se to kombinovat.. nemůže to být třeba praskla cysta když je i taková bolest? Zkusila bych ten test hned.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 14:42

Jo dr napsal Norhisteron zároveň s HA. Jednou denně. Jako není to nějak šílená bolest ale brala sem si algifen pro jistotu. Jen mi je zle od žaludku docela no.. Test musím koupit teprv. Ale děkuji

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 16.08.19 14:43

On i ten kontryhel nedává smysl, tenpodporuje růst sliznice, přesný opak toho, co tvému tělu říká ha

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.19 14:47
@Tichošlápek píše:
On i ten kontryhel nedává smysl, tenpodporuje růst sliznice, přesný opak toho, co tvému tělu říká ha

Já právě četla že je na úpravu cyklu a zastavení krvácení :nevim:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15538 příspěvků 16.08.19 14:53
@Anonymní píše:
Já právě četla že je na úpravu cyklu a zastavení krvácení :nevim:

Ale ty žádný cyklus nemáš, když beres ha

Váš příspěvek
Reklama