Gynex a gynekologické problémy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
20.12.21 09:22

Gynex a gynekologické problémy

Ahoj,

chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenost s kapkami Gynex na neustálé výtoky?
V únoru jsem nasadila antikoncepci, začátkem června výtoky - žluté, hnědé. ATB nepomáhala, tak jsem ji vysadila. Výsledek žádný. Po návštěvách gynekologa jsem vystřídala několik antibiotik, nález žádný (dělal stěry, poslal mě na urologii, pohl. nemoci vyloučeny, problém močových cest není). Nakonec mi gynekolog řekl, že si vymýšlím nebo střídám partnery.
Partnera jsem měla za celý život jednoho, problémy neměl. Po rozchodu jsem byla na oněch testech, které dopadly v pořádku.
Zkoušela jsem kefír, probiotika, grepové kapky, Rosalgin, tea tree olejíček. Nyní piju kombuchu, kefír a chtěla bych přidat právě Gynex. Máte v tomto ohledu s ním někdo zkušenosti? Jsem už zoufalá. Bohužel si uvědomuji, že u mě velkou roli hraje psychika. A tu teď moc neovlivním - studuji vysokou, jedna zkouška za druhou, brigády atd.. je toho moc.
Děkuji za rady.

Hezký den :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20.12.21 13:23

Me Gynex v kombinaci s měsíčkovým čajem zbavil vleklych vytoku+teda jsem prestala používat tampony a vlozky a misto toho pouzivam kalíšek. Účinek do dvou tydnu. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
20.12.21 13:33
@edna.krabappel píše:
Me Gynex v kombinaci s měsíčkovým čajem zbavil vleklych vytoku+teda jsem prestala používat tampony a vlozky a misto toho pouzivam kalíšek. Účinek do dvou tydnu. :palec:

A jak jste casto pila caj? V jakem mnozstvi? A jak jste si davkovala gynex? Nasazovala jste ho s 1.dnem MS nebo ne? :) Pardon za tolik otazek, ale nerada bych neco udelala spatne. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.21 13:46
@Lů112 píše:
A jak jste casto pila caj? V jakem mnozstvi? A jak jste si davkovala gynex? Nasazovala jste ho s 1.dnem MS nebo ne? :) Pardon za tolik otazek, ale nerada bych neco udelala spatne. :D

Pila jsem kazdy rano vetsi hrnek, ma myslim cca 400ml a kapky jsem jela to max davkovani, co se doporucuje, takze nejakych tech tusim 7 kapek 3× denne a na MS jsem to nijak nevazala, proste jsem to zacala brat…
doporučovala jsem to i kamaradce a ta byla taky spokojena. Zkousela jsem i jine kapky od toho vyrobce na jine potize a nic, ale Gynex teda super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat