Gynprodyl a trombóza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mráček1
Povídálka 16 příspěvků 01.02.18 20:55
Gynprodyl a trombóza

Ahojky, včera jsem byla u svého lékaře, předepsal mi gynprodyl, vůbec mi neřekl důvod, zatím jsem v 5tt, myslela jsem, že to jsou nějaké vitamíny : :oops: Po vyzvednutí jsem zjistila, že né a ani z letáku nejsem moc moudrá. Jestě mě vyděsilo, že může způsobit sraženiny a já mám riziko trombózy..Také jste ho v těhotenství brali?? Díky za rady

Reklama

Reakce:

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 01.02.18 20:59

To je progesteron, normálně ho produkuje žluté tělísko a pak placenta. Tak se možná lékaři něco nezdálo na utz a proto ti ho nasadil. Je to stejné jako utrogestan a to tu bere každá druhá těhotná.

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 01.02.18 22:14
@Mráček1 píše:
Ahojky, včera jsem byla u svého lékaře, předepsal mi gynprodyl, vůbec mi neřekl důvod, zatím jsem v 5tt, myslela jsem, že to jsou nějaké vitamíny : :oops: Po vyzvednutí jsem zjistila, že né a ani z letáku nejsem moc moudrá. Jestě mě vyděsilo, že může způsobit sraženiny a já mám riziko trombózy..Také jste ho v těhotenství brali?? Díky za rady
a dr vi o tvem problemu…mu zavolej..jestli to tobe nemuze pak vadit..ale snad ne

Mráček1
Povídálka 16 příspěvků 01.02.18 22:42

Říkala jsem mu o tom ale ne dnes už na předchozí návštěvě, snad by to měl mít v kartě :think:,v pondělí mu raději zavolám, zítra neordinuje a radši se zaváděním tablet počkám 8o

Andy27
Kelišová 6238 příspěvků 01.02.18 22:46
@Mráček1 píše: Říkala jsem mu o tom ale ne dnes už na předchozí návštěvě, snad by to měl mít v kartě :think:,v pondělí mu raději zavolám, zítra neordinuje a radši se zaváděním tablet počkám 8o

Pokud mas sklony k tromboze..tak sance muze a i nemusi Byt… Max..kdyby ti hlidal d dimery, pokud bude lek treba…a nebo ani to nebude muset byt..muzes to zkonzultovat i s lekarnici, spis se tim vyrobce bude kryt :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama