HA a menstruace a pauza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Elis0987
Nováček 1 příspěvek 10.07.18 16:54
HA a menstruace a pauza

Ahoj vím že k HA mam příbalový leták :D ale ten můj vypadá jak mapa o velikosti 1metr :D proto se ptám zkušenějších a ne papíru :D No nevím si rady s HA a menstruací dostala jsem menstruaci a hned jsem začala brát placebo :D ale zjistila jsem že je to jen nějaký cukr tak jsem ho nebrala ms jsem měla 5dni a jak přestala tak jsem hned zase brala HA bylo to takové divné měla jsem ji hodně silnou a bolstivou jako nikdy ale to bude asi tím ze beru první plasticko no a sex jsem měla i když jsem měla menstruaci a potom po 3pilulkach HA jsem chráněna hned po skončení Menstruace? Když jsem začala brát HA tak jsem čekala 7dni a psali v letáku když jeden den nebo více vynecham ze mam čekat další týden tak nevim no :? Dekuju za rady předem.

Reakce:
radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 10.07.18 18:49

Přečti si ten papír. Někdo, kdo to nezvládne by neměl souložit. Evidentně o antikoncepci vůbec nic nevíš :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Definitivní konec kariéry? Lékaři sdělili Gottovi nepříjemnou zprávu

Všichni se strachují o zpěváka Karla Gotta (79)! Jeho zdraví opět slábne a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >