Reklama

HA a menstruace a pauza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elis0987
Nováček 1 příspěvek 10.07.18 16:54
HA a menstruace a pauza

Ahoj vím že k HA mam příbalový leták :D ale ten můj vypadá jak mapa o velikosti 1metr :D proto se ptám zkušenějších a ne papíru :D No nevím si rady s HA a menstruací dostala jsem menstruaci a hned jsem začala brát placebo :D ale zjistila jsem že je to jen nějaký cukr tak jsem ho nebrala ms jsem měla 5dni a jak přestala tak jsem hned zase brala HA bylo to takové divné měla jsem ji hodně silnou a bolstivou jako nikdy ale to bude asi tím ze beru první plasticko no a sex jsem měla i když jsem měla menstruaci a potom po 3pilulkach HA jsem chráněna hned po skončení Menstruace? Když jsem začala brát HA tak jsem čekala 7dni a psali v letáku když jeden den nebo více vynecham ze mam čekat další týden tak nevim no :? Dekuju za rady předem.

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 10.07.18 18:49

Přečti si ten papír. Někdo, kdo to nezvládne by neměl souložit. Evidentně o antikoncepci vůbec nic nevíš :zed:

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama