HA a přesto těhotná?

Anonymní
4.4.20 02:28

HA a přesto tehotna?

Prosim o pomoc! HA beru pres rok, nejdříve jsem MS temer nemela, potom extremne silne. Posledni se temer nedostavila, jen spineni. Posledni styk jsme meli 9.3. a ms mela byt od 20.3 :) bolesti na levém vaječníku a levé ledvine obcas mívám, akorat mi ted posledni dva dny tece krev z nosu (zadny proud, ale rymu nemam, je to cista krev). Test si koupit pujdu, ale bojim se, porad jeste studuju a miminko zatim nechceme. HA beru pravidelne, myslite, ze je tehotenstvi mozne?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12793
4.4.20 05:57

Jestli to fakt beres podle navodu, je to velice nepravdepodobne. Ne nemozne, pac nejake male procento selhani to ma, jako kazda ochrana, ale je to pomerne nizka sance. Krev z nosu s tim fakt tezko souvisi. Mozna bych uvazovala zmenu HA, kdyz ti dela takovu bordel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10798
4.4.20 06:48

Jestli si neměla prujem, zvracení, antibiotika nebo jiný léky co snižují účinek, tak těhotná nejspíš nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9668
4.4.20 07:47
@Anonymní píše:
Prosim o pomoc! HA beru pres rok, nejdříve jsem MS temer nemela, potom extremne silne. Posledni se temer nedostavila, jen spineni. Posledni styk jsme meli 9.3. a ms mela byt od 20.3 :) bolesti na levém vaječníku a levé ledvine obcas mívám, akorat mi ted posledni dva dny tece krev z nosu (zadny proud, ale rymu nemam, je to cista krev). Test si koupit pujdu, ale bojim se, porad jeste studuju a miminko zatim nechceme. HA beru pravidelne, myslite, ze je tehotenstvi mozne?

Nemůžeš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat